Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez? A menszeszem...

Miért van ez? A menszeszem előtt kb. hat nappal elkezdek vérezni, de csak akkor amikor pisililek és elég erősen a menszeszem után még tart kb. hat napig. Ez a második ilyen alkalom.

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál hormonzavarra utal, volt vérvétel de szerencsére minden rendbe volt, mondta próbálkozhatunk a babával.Ebben a hónapban 22-én volt peteérésem és 19mm volt a nylk.a legjobbkor voltam együtt a férjemmel.De ma reggel megint elkezdtem vérezni, miért?
2009. jan. 29. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy itt az orvost felülbírálva igazán okosat tud mondani bárki is. Esetleg annyit, hogy keress fel egy másik orvost. Ha nem elgépelted a nyálkahártya vastagságra vonatkozó adatokat, lehet érdemes lenne. Az igaz ugyan, hogy a teherbe eséshez kell bizonyos vastagság (kb. 8 mm), de a 12-13 mm feletti már túl vastag. De ennek megítélése orvosi feladat.
2009. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem pedig nincs olyan, hogy túl vastag mnyh. de a vérezgetés utalhat ösztrogén hiányra is.
2009. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a bajom, én is már menzi előtt 1 héttel elkezdek hol vérezgetni, hol pedig barnázni.Egyik orvos se gondolta eddig, hogy ez baj lenne, sőt az egyik még azt is mondta, hogy ez jó, mert akkor van peteéréséem.De engem is nagyon zavar, mert nekünk se jön a baba, már több mit egy éve...( még a petevezeték elzáródás jöhet szóba, de attól nagyon félek)
2009. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!