Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 éves leszek lassan és...

23 éves leszek lassan és nagyon vágyom már egy gyerekre. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

3-4éve kezdődött. De mára olyan Erős,hogy úgy érzem megbolondulok. 15 hónapja vagyok együtt a párommal, 2 hét után összeköltöztünk. Ő tudta ,hogy gyereket szeretnék minél előbb.És kellettem így neki. Azt mondta mellettem lesz mindig.

Viszont 4 hónap után meggondolta magát. Úgy voltam vele várok.De már 1 éve ezt teszem és már nem tudom érdemes e még várni. Pár napja is felhoztam és ő nem akar ,kerüli a témát. Átverve, becsapva érzem magam.Ha most nem akar akkor honnan tudjam ,hogy megváltozik e 2-3 év múlva. Nem akarok éveket várni,és utána koppanni. Szeretnék 25 éves koromra babát.Kiskorom óta így terveztem. Anyagilag jól állunk,de így is azt mondja ,hogy ez nem elég.Nem kell nélkülöznünk, mindenre telik.

Úgy érzem kihasználja ,hogy én engedek.Mert ugye várok,mert szeretem és jó vele. De ő nem ,még beszélni sem akar róla. Pedig egy kapcsolatban mindkét félnek engednie kellene. Mi a véleményetek? Voltatok ilyen helyzetbe?Mit tanácsoltok?


2011. jan. 6. 23:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,kihagytam ,hogy egy idősek vagyunk.És albérletben élünk.
2011. jan. 7. 00:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a szitu anno. A férjem azt mondta, amig ki nem kecmergünk az albérletből, addig nem. Nos.. hát ez megtörtént, és 31 évesek voltunk mikor született a gyerkőc a saját lakásba. És mi 19 éves korunk óta együtt vagyunk. :)


Ha szereted Őt, várd ki az időt. Nagyon fiatalok vagytok még... persze azért közben "noszogasd" finoman. Én mindig azt feleltem, mikor megkérdezte, mit szeretnél karácsonyra? "Gyereket" :)

2011. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nálunk akkor ez később lenne vagy soha! Mivel a mi fizetésünkből soha nem lesz lakásunk, én meg hitelt nem fogok felvenni és nem fogok belemenni. Itt csak tizen -huszon év múlva lesz pénz talán rá ha az egyik szülő meghal.Az meg jó sokáig ne történjen meg.
2011. jan. 7. 03:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélni. Mondd el neki, hogy vagy gyerek, mert te ezt szeretnéd, vagy elhagyod. Ha nem egyeznek az életcéljaitok úgyse mentek sokra egymással. Ha meg nem akarod elhagyni, akkor nyelj, és bírd ki, hogy nem lesz gyerek pár éven belül. Mást mit tehetnél? Vagy keresel olyat akinek most kell, vagy vársz a jelenlegi párod mellett.
2011. jan. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az élet nem úgy működik, hogy eltervezem, hogy x évesen már gyerekem lesz, és úgy is lesz. Ezt saját tapasztalatból mondom. Ha a párod így kerüli a témát, még nincs rá felkészülve, és ezt tiszteletben kell tartanod. Ha igazán szereted, kivárod, hogy ő is akarjon babát. Én is 2,5 évet vártam arra, hogy a férjem is akarja a babát. Az már más kérdés, hogy nem akar összejönni...
2011. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!