Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam, nem is jött...

Mára nem vártam, nem is jött meg, viszont negatív lett a teszt. Van olyan, h valakinek már napokkal előtte kimutatja ha van baba, valakinek pedig csak napokkal utána?

Figyelt kérdés
És ez mitől függ?
2011. jan. 7. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A hcg szintedtől. De ha csak mára vártad, akár késhet is simán. És nem szokták megfogadni a "reggeli első pisiből tesztelünk ha korán vagyunk" tanácsot sem. Ha te mégis így tettél, akkor bocs.
2011. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem én nemvárt előtt pár nappal teszteltem halvány pozitívat! (nem reggeli vizeletből)! Igazából a HCG mennyiségétől függ.Legkorábban 10–14 nap múlva lesz a teszt pozitív. Csinálj tesztet 2-3 nap múlva ha nem jön meg addig! Akkor már nagyobb a valószínűsége,hogy kimutatja!
2011. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked azért lett negatív a teszt, mert nem vagy terhes. Még csak nem is késik, hosszú még a nap, bármikor megjöhet. Függ attól is, hogy mikor történt a megtermékenyülés, és a beágyazódás, milyen gyorsan termelődik a hcg.
2011. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szokott késni,és ha megjön,akkor reggel,max délelőtt. De majd meglátjuk,mi lesz...:(
2011. jan. 7. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, 2 naponta csinálj meg egy tesztet reggeli elsőből. Ha terhes vagy előbb utóbb pozitív lesz.
2011. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na van valami hír? Megjött? vagy pozitív tesz?
2011. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött.:(((
2011. jan. 9. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( Remélem hamarosan sikerül a baba!
2011. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már 2éve ez van...

Köszönöm kedvességed!

2011. jan. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!