Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vannak elég erős tüneteim...

Ha vannak elég erős tüneteim (alhas és derékfájás már 2 napja; hányinger és fémes íz), de még van 5 napom a menszeszig, mikor tesztelhetek hamarabb, minthogy megvárnám a menszesz napját?

Figyelt kérdés
Nagyon erős a hasfájás. Azt olvastam, hogy a testi tünetek akkor jönnek elő, ha már van hcg a szervezetben. Érdemes megpróbálni? Ha igen, tud ajánlani valaki vmilyen jobb tesztet?
2009. jan. 30. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a ciklusodban viszonylag korán volt péd, akkor tesztelj csak.:) Általában pé-től 10-12 nap múlva (kb!) megvan a beágyazódás, innentől 1.5 naponta duplázódik a HCG-szint. A Qupido 10-es teszt, az a legérzékenyebb.

Személyes vélemény: a HCG-szinted olyan magas még nem lehet, hogy a hasi tüneteket érezzed (de ki tudja..), ritka, de lehet ez az érzés a beágyazódás miatt is.

Gyors babázódást! :)

2009. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


A korai teszt sokszor csalódás lehet. Én óvatos duhaj vagyok, és azt mondom, hogy jobb megvárni, hogy tényleg elmaradjon a vérzés.

2009. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10-es teszt szerintem már lehetséges mutatana valamit.
2009. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 22. napon voltam a ciklusomnak és Erős hasszurkám volt a derekam fájdogált mintha meg akarna jönni, ezért csináltam egy tesztet és pozitív lett:) Ma is teszteltem egyet, szintén pozitív, pedig csak jövő hét hétfő-kedden lenne a nemvárt!
2009. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: mikor volt péd? Feltételezem, a ciklusod elején, mivel már most mutat HCG-t a teszt, és mivel a beágyazódásig azért kell idő... Írd meg, légyszi! :)
2009. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem úgy döntöttem, nem tesztelek, köszi a válaszokat!

Az alhasam viszont folyamatosan feszít, akár beágyazódás is lehet, és akkor még tényleg nem mutat a teszt semmit!

2009. jan. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!