Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn voltam nőgyógyásznál...

Hétfőn voltam nőgyógyásznál rákszűrésen. Meg tudják az alapján állapitani, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kedden este elkezdett görcsölni a hasam,vagy csak peteérésem volt?Két hét múlva kellene megjönnie!Terhes vagyok szerintetek?
2008. jan. 23. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak peteérés, de még annyira messze van a mensi,hogy a teherbeesést nem érezhetted.Ilyen korán még a doki sem tudja megállapítani terhes vagy-e,csak ha már kimaradt egy mensid.Légy türelmes,és próbálkozzatok,ha szeretnétek babát!
2008. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kizárt hogy terhes vagy,arról nem is beszélve,hogy még csak hónap közepe táján járhatsz,lehet hogy PÉ-d sem volt.A teherbeesést nem érzed meg,és ilyenkor még tünet sincsen.Ne siess ennyire,ne görcsölj rajta ennyire,én 24 hónapja várok és még páran így vannak,türelem.Görcsölgetés a vizsgálat miatt is lehetett,de a felesleges stressz miatt is.Nyugi!!!!!!!!Sok sikert.Egy öreg róka
2008. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély a terhességre, hisz kb most van peteérésed. A citológia mutathat eltérést terhesség esetén . Én is azt javaslom, lazíts kicsit, nem szabad ennyire rágörsölni...
2008. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem rákszűrés után 4 napig fájt a hasam, már meg is voltam iéyedve hogy valami galiba van. De aztán elmúlt. A terhességet meg szerintem nem lehet ilyen korán megállapítani.
2008. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!