Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18. -ára nem várom. Fájdogál...

18. -ára nem várom. Fájdogál a hasam, mintha kicsit felfáztam volna, tompán szurkál a bal petefészkem, éa többet is pisilek. Lehet ebből baba? Voltak valaiknek hasonló tünetei?

Figyelt kérdés

Ovu előtti 2 napon kétszer voltunk együtt a párommal,az ovu napján is és utána 2 nappal is.

Bocsi,ha hosszú voltam,második babánkra várunk.

Izguljunk együtt!:)


2011. jan. 10. 17:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Szia, én is 18-a körül nem várom!!! Nekem is kicsit fájdogál a hasam mintha meg akarna jönni, többet járok pisilni, estefele meg a mellem is elkezd fájni. És nagyon száraz vagyok. Mi is együtt voltunk 30-31-1-2-4-5..remélem pont kifogtuk az ovut is, bár én sose látom:(

Drukkolok neked, hogy sikerüljön, megy a szorítás mindkettőnkért:)

Mikor fogsz tesztelni?

2011. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

De jó,hogy ilyen gyorsan írtál!

Tesztelni csak akkor,ha késik,mert volt már tévedés és nem volt jó érzés.

A kisfiún nagyon hamar összejött,a tesó nem kapkodja el.

Nálatok első baba lesz?

2011. jan. 10. 17:29
 3/48 anonim ***** válasza:

sziasztok,

én is kb akkorra nemvárom és úgy érzem, mintha megjönne, de ez még túl korainak tűnik. Remélem, mindannyionknak sikerült!

B:)

2011. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
Szia! huh látom nem vagyok egyedül:)én is írtam ki kérdést,hasonló tünetekkel.Szorítok,hogy legyen baba!de én félek,hogy inkább gyulladás van nálam,vagy megint hormonzavar mint a ksifiamnál:( Mi is a 2.babára várunk:)
2011. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 20.körül nem várom, bár már 28án volt ovum, így most nem tudom...

Nálam hasszurka, néha szédülés és puffadás van, szóval semmi specifikus :)

Drukkolok! :)

M

2011. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:

Sziasztok! Bár én 15.-ére nem várom, de nekem is vannak hasonló tünetek. Feszülő cicik, sok pisilés (hasonló mint ha felfáztam volna) és a "nemsokára megjön érzés"

Még igazán nincs tapasztalatom az első babára készülünk.

Hogyan élitek meg ezeket a napokat?

2011. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Szuper,hogy ilyen sokan írtatok!

Kicsit nehezen,mert bár már van egy babám,rá nem voltam ennyire rákészülve.

A kisfiam abszolút tervezett baba volt,nagyon fájt a hasam és a mellem nála és 5 nap késés után olyan 2 csíkom volt a teszten,hogy még 3 év után is simán látszik.:)

Nála augusztusban hagytam abba a gyógyszert és októberben már terhes voltam.

Most kicsit lassabban sikerül,de a lényeg,hogy ideérjen.

És te/ti?

Hogy viselitek a várakozást?

Remélem hamarosan lesz egy ahhoz tesztem.

2011. jan. 10. 18:17
 8/48 anonim válasza:
18:09-es vagyok. Nehéz a várakozás és mindig tesztelhetnékem van.:-D Amúgy meg a munkával gyorsan megy legalább az idő és akkor nincs idő vele foglalkozni.
2011. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Első baba lesz:) Kicsit nehézkesen jön össze, már 10 hónapja próbálkozunk, de nem adjuk fel:) Voltam orvosnál-alacsony a progeszteron szintem-megpróbáltam ebben a hónapban a barátcserje kapszulát. Remélem, hogy segített! Mindenkinek babásodást kívánok! (első voltam)
2011. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Én is kb 18-ára nem várom! Hasam szurkál néha, fájdogálnak a mellbimbóim, száraz vagyok, más tünetem nincs. De azt olvastam, hogy ilyen korán még nem is szokott lenni. Nehezen viselem a várakozást pedig még csak ez a 3. próbálkozós hónapunk, de körülöttünk mindenkinek elsőr esikerült:(
2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!