Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab. után kinek mikor...

Missed ab. után kinek mikor sikerült az újra a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Sajnos Dec- ben volt egy missed ab-om, kb 6 -7 hetes lehettem.(PCOS vagyok) Csak petezsák volt, a magzat pedig felszívódott. Nagyon megviselt a dolog, de most már űgy érzem minden ok. Bízom benne, hogy a köv. terhességemnél nem lesz semmi gond. Légyszi írjatok egy kis bíztatást!
2009. jan. 30. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem vagyok PCOS, de mégis hasonló a helyzetem. Nekem szeptemberben volt missed ab-om üres petezsák miatt, sajnos az elejétől fogva üres volt. 9 hetesen volt a műtét. Decemberben kezdtük újra a próbálkozást és most, másodjára úgy néz ki sikerült. Bár az esedékes mensi napján egy nagyon halvány pozitív tesztem volt, majd vasárnap akarok még egyet csinálni. Ezúttal remélem minden rendben lesz, nagyon bízom benne!

Neked gyógyulást és hamarosan új kis pocaklakót kívánok!

2009. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt missed-ab om 7 hetesen, és 2 nappal ezelőtt pozitívat teszteltem:)
2009. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan nem volt műtétre szükség, minden kitisztult magától. Nekem decemberben volt egy spontán vetélésem és kereken 28 nap múlva újra pozitívat teszteltem.
2009. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jan. 31. 07:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocs, hogy itt kérdezek, de akik pozítívat teszteltek ilyen hamar, nem vártatok meg egy mensit sem?

Én is érintett vagyok, azért kérdezem!

Köszi előre is.

2009. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!