Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalhatok babát, ha magas...

Vállalhatok babát, ha magas vérnyomással küszködöm?

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomásom,és most valószínű,hogy babát várok!Szerintetek így is lehet babát vállalni!Elvetetni nincs szívem,mert nagyon szeretem a gyerekeket,úgyanis nagy családban nőttem fel én is!Van már gyerekem,de ezt is szeretném megtartani,de ettől egy kicsit félek a magas vérnyomástól!!!!Hasznos válaszokat várok!!!!!
2010. máj. 21. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem alacsony volt a vérnyomásom, majd ahogy babás lettem az egekbe szökött..úgy nevezik terhességi magas vérnyomás, addig tart míg meg nem szülsz utána azonnal rendeződik..végig dopegytet kellett szednem, más nő is van így mint te, hogy magas a vérnyomása..miért ne vállalnád a babát..van rá gyógyszeres segítség ami kordában tartja..nekem egészséges gyermekem született meglásd neked is így lesz.
2010. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is magas vérnyomásos voltam, előzőhöz hasonlóan Dopegytet szedtem, a végén sajnos már olyan magas adagban, hogy három héttel hamarabb megszületett a kislányom. Állandó orvosi felügyelet a fontos, nekem az utolsó hat hétben be is kellett feküdnöm. Kislányom 10 éves, egészséges, kitűnő tanuló, semmit nem befolyásolt a gyógyszer.
2010. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!