Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy nem láttok belém,...

Tudom, hogy nem láttok belém, de megosztanátok velem tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Párommal már felmerült a baba kérdés! Idén el is kezdenénk próbálkozni, addig folyamatosan teremtjük meg a babának a legjobb körülményeket! De úgy vagyunk vele,ha akar jönni, had jöjjön!


Elég össze-vissza jön meg 40-41 napra jön meg és általába úgy,hogy ha ezeken a napokon szeretkezünk akkor fáj és másnap megjön. nem is tudom,ha nem szeretkeznénk lehet nem is jönne meg.


Most ez május 22-én volt, normális vérzés, 5 napig!

Vezetem a mensi napokat a ciklus.-hun, e hónap 6án nem védekeztünk, és onnantól nem védekeztünk 10éig. Kiváncsiságból felmentem a ciklus.hu-ra 5étől írja a kritikus napokat, és hogy valószínű a terhesség.


Mennyi idő után lehet tünetem? Illetve a beágyazódás mikortól várható,és az érezhető-e? Ez az eset ha 5át nézzük egy hete volt, a petevezetékemnél szúr.

Úgy terveztem 30án tesztelek.

Kérlek ne nézzetek bolondnak, meg hogy beképzelem, a szúrás tényleg van, mert fájdogál! De nem mondom hogy ez beágyazódás kérdezem,hogy lehet-e


2011. jún. 14. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a múlt hónaptól próbálkozunk, szóval nem rég óta. Én is nagyon szeretném, és úgy éreztem mintha össze is jött volna, de aztán sajnos rájöttem, hogy az a kis hasszurka valószínű eddig is volt, csak nem figyeltem annyira a testem.

A beágyazódást kísérheti barnázás, vagy akár 1-2 csepp vér is. Előtte és utánna sem érezhetsz még nagyon semmit, csak 1-2 héttel a nemvárt után. No meg a teszt is biztosíthat róla, de azzal várj a nemvárt napjáig. Csak azért, hogy megóvd magad az esetleges csalódásoktól. Úgyhogy a 30. szerintem már reális eredményt mutathat.

Hogy mikor termékenyül meg?

Hát ez az oldal talán segít neked:

[link]

Remélem összejön a baba!Aztán majd írj!


Cs!

2011. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Először is! Biztos,hogy van peteérésed? Ilyen hosszú ciklusnál már van rá egy kis esély,hogy ne legyen!

Ha neked 40 napos a ciklusod, akkor szerintem 10.-e után lehetett a peteérésed, tehát ha utána már védekeztetek (mondjuk nem értem,ha babát akartok,akkor miért),akkor nem valószínű,hogy összejött!

Szóval itt kicsit gubanc van!

Kezdj el hőt mérni!

2011. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szia. A 40 napos ciklus tényleg nem hangzik jól, ha most nem jön össze, akkor vegyél ovulációs tesztet, és a következő hónapban kezdj el tesztelni kb a 24. naptól (vaterán elég olcsón tudsz ilyen tesztet rendelni) és ha nem mutat ovulációt, akkor menj el orvoshoz, valószinű kapsz clostylbegitet, ami majd segít. :)
2011. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igen féltem én is hogy nincs peteérésem,el is mentem orvoshoz, aki nem talált semmit, gyógyszert nem szedek 1.5 éve. A doki fogamzásgátlót akart feliratni,de mivel jöhetne a baba, azt nem akartam!

Peteérés jelei vannak!


6ától volt intenzívebb az együttlét, utána én 9-e körül éreztem a peteérést, már nem figyeltünk anynira,hogy mikor hova jut a sperma ha érted:) Vagy megszakítással védekezünk vagy nem! Ha most megjön, ismét elmegyek orvoshoz! Köszönöm az üzeneteiteket!

2011. jún. 14. 14:19
 5/22 anonim ***** válasza:
ELÖZŐ VAGYOK, MAJD ÍRD MEG MI LETT.
2011. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Aranyos vagy hogy érdeklődsz!

Nos elvileg két hete volt a peteérésem, egy hete fájnak a melleim,feszülnek, és sűrűbben járok pisilni! A mai nap viszont egy 20 Ft-os méretű barna folt volt a bugyimon! :( Ahhoz képest hogy hány napra szokott megjönni,ahhoz képest, hamar lenne ha menstruáció. Görcsölni szoktam, most semmi bajom! Meglátjuk

2011. jún. 21. 17:07
 7/22 anonim ***** válasza:

De jó!A barna folt jelenthet beágyazódást!Remélem az:)


Cs!

2011. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem beágyazódás!:((((


A tampon megtelt és a barnázás kezd piroslani:((

Megjött :((((((((((((((


Utálom ezt!

2011. jún. 21. 21:16
 9/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de fel a fejjel!Majd leközelebb!Szorítok azért!


Cs!

2011. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom!:( De irány a doki! Olyat nem mondd egy orvos egy ultrahang után,hogy minden rendben! Max. azt láthatta,hogy nincs cisztád. De sajnos lehet,hogy peteérésed sincs.

Tessék visszamenni,ha elmúlt a mensid,hogy kövesse a peteérést. Mert, ha véletlenül nincs, az lehet gyógyszerrel orvosolni és egy-két hónap alatt akár teherbe is eshetsz!

2011. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!