Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszula: hol...

Barátcserje kapszula: hol lehet venni? Megosztanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Nemrég estem túl egy missed ab műtéten. Nagyon megviselt, főleg lelkileg, úgyhogy most pár hónapig nem próbálkozunk (orvosi utasítás is). Viszont ez remek lehetőség, hogy addig is rendezzem a rendszertelen ciklusomat (ami ugye hormonműködés-elégtelenségre utalhat, ami oka lehetett annak, hogy elment a babánk). Laírnád a tapasztalatodat? Hol tudok ilyen kapszulát venni? Herbáriában néztem, de több helyen is azt mondták, hogy már nem forgalmazzák. A gyógyszertárban meg azt sem tudták, miről beszélek :(
2011. márc. 28. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a helyzet volt 1 éve. Nekem nem jött be a barátcserje kapszula, de neked szívesen átadom (10 db-ot használtam el). Naponta egyet vettem be (Zafír barátcserje kapszula), de nekem folyamatos pecsételést okozott és 16-ra jött meg, ezért száműztem. Nekem szabályos a ciklusom, csak peteérést akartam vele elérni.

A Premens tablettának (gyógyszertárba kapható) ugyan ez a hatóanyaga, csak kisebb adagban tartalmazza. Másoknál siker volt, de nálam éppen nem jött be.

Remélem, segítettem, ha kérdésed van missed ab-vel kapcsolatban - sajnos- tudok segíteni.

2011. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat. Sajnálom, hogy Neked is át kellett élned ezt a szörnyűséget! Te voltál valamilyen kivizsgáláson utána, hogy kiderítsd, mi lehetett az oka? Első babátok lett volna? Azóta van valami változás? Nekünk első lett volna. Neked csökkent azóta a veszteség miatti fájdalmad? Ebbe bele lehet hülyülni...
2011. márc. 28. 19:29
 3/6 Lia0717 válasza:

Szia!


Sajnálom, hogy ilyenen mentél keresztül! Borzasztó lehet/lehetett... :(


A barátcserje kapszulát én neten rendeltem meg, itt:

www.apoteka.hu/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2036&category_id=14


Be kell regisztrálni az oldalra, másnap ki is szállították. A szállítási költség: 990 Ft.

Vagy van személyes átvétel: 1182 Budapest, Királyhágó u. 81.


Remélem mihamarabb helyreáll a szervezeted és újra belekezdhettek a 'próbálkozásnak'!


Sok sikert!

2011. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! A második lett volna, de nagyon nehéz volt így is feldolgozni. Nincs olyan nap, hogyne jutna eszembe. Nem volt kivizsgálás, mert azt általában 2-3 vetélés után javasolják. Utána 2 hónapig cickafark+palástfű teát ittam, az rendbeszedett, és E vitamint. Most Clostilbegytet szedek, hátha segítene vmit, mert már 10 hónapja próbálkozunk. Körülöttem mindenki terhes, elég rossz és lehangoló érzés, amikor megjön.

Sajnos sok a vetélés mostanában, nem tudják rá a dokik a miértet.

De fel a fejjel, érkezik a baba, csak türelem kell hozzá.

2011. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az együttérzést is! Megnéztem a weboldalt, amit küldtél,és ott vaéóban lehet kapni, úgyhogy meg is rendeltem. Úgy tűnik, jelenleg ez az egyetlen hely, ahol forgalmazzák. Köszi!
2011. ápr. 7. 09:44
 6/6 Naturpont válasza:

Tudunk szerezni más fajtát az USA-ból.

Információk itt:

[link]

2012. jan. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!