Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek meddőségi központba 19...

Menjek meddőségi központba 19 évesen?

Figyelt kérdés

mielőtt mindenki lehurrog!!!!leirom a történetem!azota probálkozunk miota összeházasodtunk!!!!

2"éve probálkozunk és orvosolnak 10 honapja!

lelkileg kivagyok most helyrejöttem teljesen állitolag mivel nemvolt pém magas prolaktin szint miatt!!!!mostsem jött össze pedig 2 honapja jöttem helyre de nemjön össze!most nemtudom hogy visszamenjek e a dokimhoz aki 10 honap alatt helyrehozott de mégsem jön a baba vagy menjek meddőségi központba?

mert ahhoz hogy hormongyogyszerekkel tömjönek még fiatal vagyok-!


de ha ezt az utat mindenképpen végig kell járnom hogy gyerekem legyen akkor megkell tennem hogy pestre megyek!nem?


2009. jan. 31. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Hú jó fiatalon mentél férjhez...(Èn akkor ismertem meg a mostani férjemet.)de ez most mellékes.

Elözször mindenkeppen a saját orvosoddal beszélj aki kezelt...

Ö majd ad tanácsot,e´s infókat,hogy hova´menjél,esetleg mi a következö teendö.

2009. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sokat idegeskedsz és ezért nem jön össze a baba, próbálj egy hónapig ne gondolni a dologra és meglátod összejön. Ha nem megy akkor szerintem is azzal az orvossal beszélj aki idáig kezelt.

Szurkolok, hogy összejöjjön a babó.

2009. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 18 évesen mentem férjhez és nem korai.

Szerintem menj vissza a dokihoz minél hamarabb hogy hamar kiderüljön mi az oka.Ha rendben van a ciklusod akkor lehet,hogy nem átjárható a petevezetéked és ezért nem jön össze.Saját tapasztalatból mondom,hogy minél hamarabb.Mi a férjemmel 3éve próbálkozunk és semmi igaz a ciklusom rendszertelen és már nagyon bánom,hogy mentem mentem el előbb dokihoz és már 22éves leszek és mire helyre jövők sok időbe telik.Sajnos hízok a hormonzavar miatt és ez is gond nekem.Nem beszélve arról,hogy még több bajom lett.nagy a tűszőm és félek,hogy cisztám van.

Jól tetted,hogy már ilyen hamar probálkoztok mert jobb előbb tudni mi a baj.Menj doki és ő megmondja mi legyen de szerintem elküld meddőségire.Nekem Szegedre kell mennem az endokrinológiára mert a hormonok problémám is van.De ha 2hónapja jöttél helyre akkor lehet hogy a következő hónapba össze jön.És próbálj ne idegeskedni mert az csak ront és lehet,hogy ez miatt sem sikerül.Szegyél terhes vitamint.Gravidát vagy elevitet.Recept nélkül kapható.Lehet,hogy ez a gond.próbáld meg hátha segít ja meg a folsav az fontos.Szurkolok,hogy sikerüljön minél hamarabb!

2009. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam!Nem mentem hamar dokihoz.
2009. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia ha ugy gondolod menj én 21 vagyok és 19éves korom ota próbálkozunk és csak bátoritani tudlak menj csak nyugodtan4A nőgyógyim először engem is lehurrogott de már azóta mellettem áll és tudod mit mondtak a Kaáli intézetben mikor voltunk??? - hogy le a kalappal előttem náluk még nem volt ilyen fiatal pár akik ennyire küzdenének,nagyon megdicsért és bíztatott a doki,nagyon jól esett!!Sajna még azóta sincs de márciusban inszemmmel folytatjuk!Sok sikert!
2009. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! NYUGALOM!!! Szerintem teljesen felprögetted magad a babaprojekt miatt. Fiatalok vagytok még, bőven van időtök. Szóval nyugalom, egy picit próbáld meg lazábban felfogni a dolgokat és ne nagyon koncentrálj arra, hogy babát szeretnétek. Csak szeressétek egymást mikor jól esik és amikor majd nem számítotok rá, hidd el, akkor fog betoppani egy kis csöppség az életetekbe!
2009. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nagyon kedvesek vagytok köszönöm a válaszokat!


a dokimnak már mondtam még 3 honappal ez előrr de aztmondta hogy nemjó ötlet menni meddőségi központba!!!Először nekem magas volt a prolaktin szintem majd nemvolt pém aztán vékony is volt y méhnyálkahártya!!!!Nagyon nehéz ez igy igazából senki sem tudja hogy probálkozunk csak az én szüleim!Nem mindenki értené meg hohy ennyire fáj hogy nemjön a baba!Tudom van aki lombikra készül és olyan hormonrót adnak neki hogy hullik a haja meg a sok mellékhatás!tudom ezekhez fiatal vagyok de ha csak igylehet?

most még elmegyek a dokimhoz ha aztmondja minden oké akkor még 1 honapot várok ha nincs rendben valami és ir gyogyszert akkor nemfogom beszedni mert megyek pestre!eddig igylátom a dolgot.

2009. jan. 31. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:

13:09 válaszoló vagyok!

Sajnos sokan vagyunk akiknek nem sikerül évek óta.Én megértelek.Én is nagyon szenvedek,hogy nem jön a baba.Nagyon sokat sírók.De ha már nálad minden rendben van akkor hamarosan terhes lehetsz!Próbálj ne rá görcsölni,ne idegeskedj mert az miatt is lehet,hogy nem jön össze.Szedsz vitamint?Mert ha nem minél előbb kezd szedni.Kívánom hogy minél hamarabb sikerüljön.

2009. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!Semmit nem szedek!!!!

Majd most kiváncsi leszek mit mond a dokim ma jött meg:(Annak örülök hogy legaámm megjött rendesen de hogy nemvagyok terhe...tiszta szomoruság!tényleg hogy megszenvedteti az embert?

2009. jan. 31. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!