Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendesen szedtem a gyógyszert,...

Rendesen szedtem a gyógyszert, egy szem sem maradt ki. Csináltam tesztet, pozitív lett. Lehet valami baja a babának, ha gyógyszer mellet lettem terhes? Milyen vizsgálatokkal lehetek 100%-ig biztos benne hogy egészséges lesz a manóm?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy lesz-e baja a babának, hogy mennyi ideig szedted a bogyót. De azt mondják, mostmár nem baj, ha így leszel terhes, annyira kevés a tabiban a hormon. Szerintem minél hamarabb menj orvoshoz, és csak azután hagyd abba a bogyót (he még mindig szeded). Biztos terhes vagy? Nem csak valami „más”, ciszta, ilyesmi kavart be? Sok sikert, és ne aggódj.
2009. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én gyógyszer mellett lettem terhes!Egy nivós professzor az orvosom.Azt mondta ha a gyógyszer mellett megfogant a baba akkor annak nem volt már kiterjedt védelme, és így a babát sem károsíthatja.Ez az egyik verzió!

A második: hogy a szervezet máshogy reagált a gyógyszerre, ezért engedte hogy beérjen a petesejt, és megtermékenyüljön, de álltalában az esetek többségében vetélés ennek a kimenetele!Nálam is az lett sajnos!

De ezek az adtok nem vizsgálat értékűek, úgyhogy ha az első verzió állt fent nálad, és " remélem" semmi baja a babádnak akkor is kérj genetikai vizsgálatot, meg amit csak lehet.Erről az orvost kérd hogy tájékoztasson!

Minden jót kívánok!!!

2009. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Májusig a cerezettet szedtem (15 hónapos az elsó manóm) Áprilisban kezdtem a tri-regolt,de már ezt szedtem az első terhességem előtt is évek óta. Mielőtt terhes lettem a kicsivel,előtte egy hónappal abbahagytam. De most egy szem sem maradt ki. Nagyon örülnénk neki, ha most is egy egészséges babánk születne. Az első valaszolónak írnám: Szerintem nem ciszta, mert a teszt pozitív lett.
2009. febr. 1. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok a babócához!Ő tényleg akar jönni,ha a tabi mellett lettél terhes.Szerintem is vizsgáltasd ki magad!Drukkolok,hogy minden ok legyen!

8hós kislány anyukája

2009. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen! Mi is pozitívan állunk hozzá, reméljük hogy minden rendben lesz!

2009. febr. 1. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!