Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha gyógyszer mellett terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyógyszer mellett terhes leszek, egészséges lehet a gyerekem?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak fen áll a veszélye a méhen kívüli terhességnek, mert ugye a gyógyszer megakadályozza a beágyazódást így "jobb híjján" keres más helyet magának.
2008. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Én úgy tudom, ha vki gyógyszer mellett esik teherbe, annak el kell vetetnie, mert nagyon nagy a valószínűsége, hogy beteg gyereke lesz!
2008. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elvetetni, a mai gyógyszerek már olyan kis mennyiségű hormont tartalmaznak, ami nem valószínű, hogy árt a babának. A méhen kívüli terhesség esélye meg semmivel sem nagyobb, mivel a gyógyszer nem a beágyazódást, hanem a peteérést akadályozza. Ha mégis megérik egy pete és megtermékenyül, akkor a beágyazódást a spirál tudja megakadályozni, ennek hiányában létrejön a terhesség.

Sok egészséges baba született már így :)

2008. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Bátraké a szerencse. Meg ugye ha a gyógyszertől sérülne, nagy valószínűséggel el is menne.
2008. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
3%
èn azt olvastam,hogy ha a kismama hormont tartalmazo tablettat szed ,akkor abban az esetben fordul elo a homoszexualitas.. lehet van benne valami..
2008. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Érdekes válaszokat kaptál, de szerencsére volt köztük számodra megfelelő is.A fogamzásgátló milyenségétől függ de a legtöbb gyszer ma már olyan hormonális hatású, hogy a babának nem lesz tőle semmi baja.Én is gyszer után 2 hétre estem teherbe(amikor ugye még nem ürült ki a szervezetből), de semmi bajunk, a doki is megnyugtatott, hogy egészséges a baba, minden oké.Ha ilyen előfordul veled, sz orvos véleményét kérd ki, de hidd el ma már sokminden lehetséges.

2008. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi probléma!Először én is gyógyszer mellett maradtam terhes!Azt mondta a doki,hogy akár a terhesség végéig is szedhetném,akkor sem ártana a picinek!Annyira kevés a hormontartalmuk!Azért kérdezz meg egy nőgyógyászt,hogy megnyugodjál!:)
2008. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!