Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorbetegséggel, emiatt...

Cukorbetegséggel, emiatt szedett Merckformin gyógyszer mellett (napi 1),6-7-8 körüli cukorértékekkel lehet-e egészséges kisbabám?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok terhes, csak aggódom, és szeretném, ha olyanok irnának, akik hasonló cipőben járnak. Köszönöm!

-a macosz.hu lapot olvasgattam már, de ott nem találtam pont ilyen esetet


2009. febr. 22. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést,lehet,hogy nem ide kellett volna írnom, de azért választottam a Terhesség témát és nem a Teherbeesést, mert itt már arról érdeklődnék, hogy a teherbeesés után mi lesz a babával, egészséges lesz-e.
2009. febr. 22. 18:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kordában lesz a cukrod nem lehet gond. Valószínűleg szorosabb kontroll alatt fogsz majd állni ha terhes leszel, mert ilyenkor a szénhidrátháztartás (is) labilisabb, könnyebben megborul, főleg ha valaki hajlamos rá, mint te. De ha legközelebb mész a cukorgondozóban érdeklődj, ők biztos többet tudnak mondani.
2009. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,terhesen nem szedhetsz gyógyszert,hanem ideiglenesen átállítanak inzulinra.De szerintem ettől még lehet eészséges babód.
2009. febr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Igen, én is az inzulint tudom, de megkavart, hogy itt is olvastam, meg már netes dr nőnél rá is kérdeztem a Merckforminra, és azoknak is adják, akiknek nem sikerül teherbeesni. Úgyhogy ezért nem értettem, de köszönöm Nektek!

2009. febr. 23. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!