Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Wondfo ovu tesztet használók...

Wondfo ovu tesztet használók segítségét kérném, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Hány órát vártok a pisivel teszelés elött?Mennyi ideig nem ittatok elötte?Mikor pozitív ez a fajta teszt,ha a teszt csík ugyan olyan erős,vagy erősebb,mint a kontroll csík?A teszt csík napról-napra lesz erösebb?Bocsánat a sok kérdésért,de most kezdtem használni és inkább kérdezek,mint rosszul csináljak valamit.
2011. jan. 19. 12:24
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ezt használtam.Mindig ugyanabban az időben pisiltem.Azzal nem foglalkoztam,hogy mennyit ittam és mikor.Az a lényeg,hogy nevezz ki egy időpontot,mondjuk 19.00-19.30 között pisilj mindig.Nekem sosem volt erősebb a tesztcsík.Csak egyforma erősségű.akár 3napig is.Ha már halványabb akkor azt már -nak kell venni.Kezdd el időben tesztelni és látni fogod. :-)
2011. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Mindjárt lefotózom a mostani teszt sorozatot és feltöltöm.

S

2011. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:

[link]

Szóval,én azért kezdtem most az 5. naptól mert múlt hónapban nagyon korán volt pém.

Ha valóban pé következik akkor mindegy mennyit ittál,mikor pisiltél utoljára stb. stb.

Nekem a 14. nap volt igazi pozi,mikor bele mártottam a tesztet azonnal kijött a 2. csík!

Nagyon jó ez a fajta teszt,előtte one step-et használtam és az nem volt egyértelmű sokszor.

Remélem tudtam segíteni a fotóval?!

2011. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó!Neked külön köszönöm,sokat segítettél a fotókkal:-)

2011. jan. 19. 19:35
 5/50 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit!!!

Szívesen segítek ha tudok.

Elkezdted már a tesztelést??

S

2011. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen elkezdtem már vasárnap,a 13.napon.Nem értem,mert tojásfehérjés nyákom már hét eleje óta van,de az ovu teszt még mindig negatív.Szerinted ez normális?

Az ovu teszttel kapcsolatban,még egy kérdés:Te a tesztet csak belemártod a pisibe és már ki is veszed,van bennt hagyod pár másodpercig?

Te már régóta tesztelsz?

Válaszod előre is köszönöm!

2011. jan. 20. 09:11
 7/50 anonim ***** válasza:

Hi!

Nekem a tojcsis nyák 3-4 nappal előtte jelentkezik,de ez sem mindig van,most volt pl.

A használatiban benne van,hogy 10 másodpercig kell belemártani,én megvárom míg végig ér a színesedés és akkor kiveszem.

Írj majd,hogy hogy alakulsz!

S

2011. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

Ezzel a tesztfajtával most próbálkoztam elősször.

Hát elég régóta tesztelgetek,de voltak kihagyások mert többször is voltam már babás,de mindig rossz vége lett.

S

2011. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Sajnálom!Nekem már van egy kislányom,neki szeretnénk kistesót.Tavaly nyáron nekem is volt egy vetélésem,a 7.héten.Az első két terhességemnél nem ovu teszteltem,mert könnyen összejött.De most már kicsit türelmetlenebb vagyok:-(

Majd megírom a fejleményeket,addig is minden este türelmesen tesztelek:-)

Ma azon gondolkodtam,hogy az ovu tesztnél nem örülök,hogy halvány a 2.csík.De bezzeg a terhességinél látnám már a két csíkot,annak nagyon örülnék:-)!

2011. jan. 20. 12:53
 10/50 anonim ***** válasza:

Hogy állsz azóta?

:))

S

2011. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!