Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Wondfo ovu tesztet használók...

Wondfo ovu tesztet használók segítségét kérném, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Hány órát vártok a pisivel teszelés elött?Mennyi ideig nem ittatok elötte?Mikor pozitív ez a fajta teszt,ha a teszt csík ugyan olyan erős,vagy erősebb,mint a kontroll csík?A teszt csík napról-napra lesz erösebb?Bocsánat a sok kérdésért,de most kezdtem használni és inkább kérdezek,mint rosszul csináljak valamit.
2011. jan. 19. 12:24
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Szia!

Amiket írtál vizsgálatokat,azokat mindegyiket megtudják nézni vérképből?Vagy más vizsgálat is lesz szerinted?Rákszűrésem kedden volt,majd jövő héten lesz eredmény.

Te már nem is ovutesztelsz?

2011. máj. 1. 18:33
 42/50 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,ezeket a vizsgálatokat vérből nézik!

Én már nem ovutesztelek,hála nincs itthon 1 db sem!! :)))

Nem is akarok,felesleges stresszelés az egész ceremónia meg időzítés stb.

Bocsi,hogy megkérdezem de uh-n már volt szívhang meg minden?

Szedtél valamilyen hormonpótlást?

2011. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Szia!

Erősödő pozitív teszt után(kb.5hetes voltam)felhívtam az orvosom,hogy szeretnék valamilyen gyógyszert iratni.Mivel tavaly volt egy vetélésem és féltem,hogy megint ez lesz a vége.Azt mondta,hogy ha nincs panasz,akkor a lányának és a feleségének sem írna fel hormont.Belenyugodtam,mert megbíztam az orvosomban.Akkor be is jelentkeztem a magánrendelésére.7hetesen egyik délután mentem hozzá,de aznap már délelött nyengén véreztem(gondolhatod mit éreztem,egy világ dőlt össze bennem)Ott,akkor nála nem véreztem,meg is csinálta a rákszűrést.Írt fel valamit,de már késő volt!Este erősödött a vérzés és görcsöltem,így bementünk az ügyeletre.Nem igazán bíztattak,mert 7hetesen,egy 5hetesnek megfelelő petezsákot láttak.Ez a kis petezsák már aznap este,itthon elment tőlem,másnap az ultrahangon már nem láttak semmit.Az orvosom azt mondta,hogy egy egészséges terhesség után 2 vetélés miatt szükség van egy kivizsgálásra.Azt mondta,hogy várjam meg a következő mensit és ha annak vége,akkor keressem fel.De szerinted miért kell várnom a következő mensiig?Ezt a kivizsgálást most nem lehetne megcsinálni?

Ezt a levelezést nem folytathatnánk privibe?Szerintem jobb lenne!Itt az egész olyan,mint egy nyitott könyv.

2011. máj. 2. 13:52
 44/50 anonim ***** válasza:
De!Folyt.köv. priviben...
2011. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
CSak engedélyezd,hogy írhassak,vagy írj akkor te!
2011. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!

Lehet, hogy nyitott könyv volt, de tanulságos. Az wondfu ovutesztre kerestem rá, és ezt a bejegyzést találtam. Nagyon izgalmas volt végig olvasni, és izgulni, hogy vajon mi van Veletek! Nagyon, és őszintén sajnálom a vetélést, de bízom benne, hogy azóta már jobban vagy, kivizsgáltak, és megállapították a bajt. Kedves másik hozzászóló! Te hogy vagy? Nektek összejött már a baba??

Remélem, nem veszitek zokon, hogy így "beleszóltam" a beszélgetésbe?

2011. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Szia! Én adtam a válaszok többségét. Engem nem zavar,hogy írtál. Spec. én várakozó állasban vagyok, majd szeptembertől újult erővel vágok neki a nehezének,addig meg pihentetve van a babatéma.

A tesztel kapcsolatban remélem sikerült hasznos infót találnod! :)

S

2011. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Igen, köszi! :) Akkor addig is sok erőt és kitartást kívánok! Szeptemberben meg sok-sok szerencsét!!!
2011. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

Szia!

Engem sem zavar,hogy írtál:)

Eddig vérvizsgálatokon voltam,most lett meg az eredmény.Majd hétfőn megyek a dokihoz,mert a héten sajna szabin van.Remélem megtalálják a bajt és lehet orvosolni.

Amúgy a wondfo ovutesztet csak ajánlani tudom,nagyon jó!

2011. jún. 28. 22:05
 50/50 Nikol4 válasza:

Sajnálom, hogy már egy jó ideje nem hallnai felőletek! Ahogy olvastam ezeket a párbeszédeket, úgy éreztem magam, mintha egy regényt tartanék a kezemben, és izgatottan olvasnám! Nagyon sajnálom, hogy ilyen sok vetélésen kellett átesni a szegény kérdezőnek, nekem egy vetélésem volt 11 hetesen, de tudom mit érzel! :'( A másik "főhősnek" is sajnálom, hogy még nem jött össze...legalábbis nem érkezett hír, bár biztos, egymás között megosztottátok! Nekem ugyan ezen az oldalon derült ki a babám, és ugyan így összeismerkedtem egy másik csajszival, akinek szintúgy kiderült....babája lesz! Sajnos ő is úgy járt mint én, csak neki spontán volt, nekem sajnos abortusszal kellett befejezni a terhességet, pedig én is erős vérzés és iszonyatos görcsök között vetéltem el! Biztos azért volt szükség abortuszra mert már előrehaladottabb volt a terhesség...nem tudom :( Mind1 is..... az lenne a kérdésem, hogy hogy vagytok? Azóta összejött már a baba???? Én most kezdtem el ebben a hónapba először ovu tesztelni a vetélésem óta ami 2012.08.27-én volt! Nekem sikerült pozitív ovu tesztet produkálnom, az általam és a ciklus.hu által számolt napra...pont előtte voltunk együtt....mondjuk elkezdtük vasárnap, de átcsusszantunk hajnali fél 2-re! :-) Úgyhogy beközöltük a dolgot és azt mondhatjuk hogy volt előtte nap és aznap is :P! Remélem jól időzítettünk! Aztán másnap is pozitív volt a teszt s az jó ha az első negatív napon ismét együtt voltunk? Tehát 2 naponta???? Én még gyakorlatlan vagyok az ovu tesztben...segítsetek nekem is!

Köszönöm...

2013. jan. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!