Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már erről: batáta?...

Hallottatok már erről: batáta? Hol lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam az édesburgonyáról (más nevén batáta), hogy termékenységfokozó hatása van. Hol lehet ilyet beszerezni, pl. Intersparban kapható?
2011. júl. 12. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A Match-ban rendszeresen kapható, és talán már a Tesco-ban is láttam, de ebben nem vagyok biztos. Sparban viszont itt nálunk (Pest) még soha nem találkoztam vele.
2011. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! én még nem hallottam ennek a zöldségnek a termékenységfokozó hatásáról, de én már ott tartok, hogy a tyúkszart is a fejemre kenném, ha segítene teherbe esnem. azt is tudod, hogyan kell enni (mennyit/hogyan elkészítve) a hatás érdekében?
2011. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a palástfű tea is sokat segít ( be lehet szerezni drogériákban)
2011. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A palástfű teát hogyan kell inni,és segit a teherbe esni??
2011. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
segíti a beágyazódást.nekem azt mondták 2 bögrével szabad inni belőle 1 nap.kb 2-3 kanállal szoktam rakni a már felforrt vízbe. (a kanál műanyag legyen,mivel ha fémmel érintkezik,legyengíti hatását)
2011. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!