Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vékony méh nyálkahártya...

Vékony méh nyálkahártya esetén milyen gyógyszert szoktak felírni a dokik?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nem jön össze a baba.Az uh vizsgálatok alapján tudja ezt a dokim és mégsem ír fel semmit.És a tüszőim is kicsik.Csak egy drágább orvost ajánlott (endokrinológust)
2011. jan. 21. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy miert nem adott gyogyszert mert ilyen esetben alltalaban clostyt adnak majd a ciklus masodik feletol duphastont hogy vastagodjon a nyalkahartya sott lehet hogy tuszorepeszto szurit is kellett volana kapnod...amit te tehetsz orvos nelkul az E es B1 vitamin szedese mert ennek is vasatgito hatasa van
2011. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszolót annyival egészíteném ki, hogy a Closty arra van, hogy több tüsző érjen meg, a Duphaston pedig progeszteron pótló gyógyszer. Ami azt jelenti, hogy segít megtartani a már meglévő nyálkahártyát, de nem vastagítja!

Biztosan létezik egyébként gyógyszer a problémádra, azt sajnos nem ismerem, de a méhpempő jó hatással van, valamint a palástfű, sőt még a vörösbor is!!!

Viszont C-vitamint ne vidd túlzásba, mert az meg szárítja ezáltal vékonyítja a méhnyálkahártya szerkezetét.

2011. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
clostit azert adnak hogy szep nagy tuszoje legyen (mivel irta hogy kicsi) tuszorepesztovel megrepesztik majd a duphaston mekvastagitja a nyalkahartyat hogy legyen hova beagyazodjon. a ciklus 16. napjatol a 26. ig kell szedni ha terhes maradsz akkor a duphastont alltalaban lecserelik ultrora mert ez nem szintetikus progeszteron. closty melle mindig kell progeszteron potlas mert a mellekhatasa az hogy elvekonyitja meghanykahartyat...kerlek olvass utana mielott okoskodni kezdesz feleslegesen
2011. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso valaszolonak igaza van. Csak be kell irni a google-ba azt hogy closti es duphaston es mindent leir arrol hogy hogyan kell oket szedni a ciklus soran. A duphaston segiti a megtapadast es ha mar terhes vagy akkor a folyamatos hormonpotlassal segiti hogy a terhesseg meg is maradjon. Szerintem keress egy masik orvost mert kivizsgalasra es kezelesre van szukseged ha mar 2 eve probalkoztok es nem sikerul. szerintem ide nem eleg az E vitamin
2011. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Estraderm tts tapaszt kaptam rá. Tuti jó volt, jelentősen vastagabb lett!
2011. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15.02 vagyok. A clostyról csak annyit, hogy nekem az vékonyította a nyálkahártyámat. Azt mondta a doki, hogy closty mellé felesleges pl. az estraderm. Amikor injekciókat kaptam, pl. Gonal-F (ami persze jelentősen drágább), amellé már jó volt a tapasz is.
2011. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Manka68 ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Szerintem jó felé irányít az orvosod, az endokrinológus azt fogja megmondani, miért vékony a méhnyálkahártyád. A clostival megpróbálják megkerülni a problémát, ami vagy sikerül, vagy nem, de jobb inkább megoldani, ha lehet, mert ha a hormonjaid nincsenek rendesen beállítva a teherbeesés előtt, annak vetélés is lehet a vége!

És nem olyan drága! Inkább pár ezer forint oda, mint még pár év várakozás, nem?

Mielőbbi babásodást kívánok!!

2011. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Már volt hormon vizsgálat és jó lett az eredmény.Szedtem zafír barátcserjét 2 hónapig de nem segített.Hát akkor marad a hormon szakértő.Furcsállom a dokit hogy eddig nem írt fel gyógyszert.

2011. jan. 21. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnám vékonyítani a méhnyálkahártyát? El vagyok keseredve. Túlstimuláltam.

Évekig nagyon vékony volt a méhnyálkahártyám,3-4 mm majd elkezdtem ciklus második felében inni a palástfűteát és emellett fagyöngycseppeket szedtem, és E vitamint, egy év után olyan vastag lett, hogy már a ciklusom 9.napján 13 mmm szokott lenni, és mire jön a pé--és a beágyazódás olyan vastag lesz , hogy nem tud beágyazódni. Doki nem ad rá semmilyen gyógyszert mert volt egy komoly betegségem és semmiféle hormon bogyót nem szedhetek még egy darabig.Tud valaki valami természetes módot? Megköszönném:(

2011. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó választ bemásoltam! Hátha segít!
2011. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!