Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, mikor a petesejtek...

Lombikosok, mikor a petesejteket visszaültetik akkor lehet dolgozni vagy táppénzre kell menni?

Figyelt kérdés
Az élelmiszeriparban dolgozom.
2011. jan. 22. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ki írattam magam. Mással vesz fel az orvos ha megértő. Csak 3 nap táppénz jár erre. Szörnyü egy világ. Valaki végig fekszi az elejét. Mint az egyik ismerősöm is és még is meghalt a baba 8 hetesen. Szerintem minedenképp menj tápra, ha meg teheted a bab érdekében. Egy sorstárs.
2011. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig kiirattam magam,illetve a sokadik lombiktól úgy tartalékoltam a szabimat,hogy a beültetéstől itthon voltam egészen addig míg ki nem derűlt,hogy sikerült e ,vagy sem.A munkahelyek nagyon nehezen toerálják,még akkoris,ha szabira mész,nekem nagyon stresszes és szaladgálós a munkám,ezért éreztem szükségesnek,hogy szabadságra menjek.
2011. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét fekvést javasolt a dokim, de annyit nem maradhattam. Így aztán megegyeztünk az 1 hétben. :)
2011. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek SIKERÜLT.Terhes vagyok már 5 hetes.Én végig dolgoztam mert nem tudtam eljönni a munkahelyről.De nagyon sokat pihentem és pihenek most is.Kitartás mindenkinek,
2011. febr. 19. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Beültetés után rögtön mentél is dolgozni?

Mit jelent, hogy nagyon sokat pihensz? Munka után?

2011. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen.Én már másnaptól dolgoztam.Reggel 6-2-ig dolgozom minden hétköznap.Munka után hazamentem aludtam 1-2 órát és estig pihentem.A húgom ez idő alatt nálunk lakott és ő takarított,főzött és mosott.Igy tudtam csak megoldani.
2011. febr. 20. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj,de jó!!!

Vigyázz magatokra!

2011. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!