Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 14 napja késik. Clostilbeg...

Már 14 napja késik. Clostilbegyt szedése mellett próbálkoztunk. Vasárnap reggel csináltam tesztet, sajnos negatív lett. Lehetek terhes? De ha nem, miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sajnos csak egy hét múlva tudok nődokihoz menni, mert szabin van. Szerintetek érdemes még egyet tesztelnem, ha igen melyikkel? Kicsit félek, hogy valami bajom van és attól nem jön meg.
2008. aug. 14. 15:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
szia,én ugyan így vagyok.múlt hónapban a 40.napon mentem a dokihoz,mert nem jött meg clostival,azt mondta nincs baba,adott norculutot.most szintén a 34.napnál járok,és semmi!hétfői teszt negatív!már teljesen kivagyok!én már nem merek tesztelni,mert annyira félek!neked van valami tüneted?
2008. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: semmi tünetem, talán annyi, hogy néha hasonlót érzek, mintha megakarna jönni, de ezt érzem már kb. másfél hete. Más nincs.

Te miért kaptad a clostit?

2008. aug. 14. 15:34
 3/37 anonim ***** válasza:
hát,nálam sajnos pco-t állapítottak meg.és neked?
2008. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nekem azért írta fel a doki, mert a fogamzásgátló abbahagyása után hosszúak lettek a vérzéseim. 12-14 naposak. De eddig mindig megjött! Lehetséges, hogy a clostitól meg nem?

Neked se lehet könnyű.

Én még egy utolsó tesztelek szombaton reggel, ha addig nem jön meg. Aztán meg csütörtökön megyek dokihoz, de hát az még egy kerek hét.

Drukkolok neked!

Ha gondolod még írhatok. Most mennem kell.

2008. aug. 14. 15:48
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

pár nap mulva ismeteld meg a tesztet

nekem 17 nap késés utan negativ tesztem lett, pedig ottvolt a babó!!!

2008. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Most adtál nekem egy kis reményt. :-)

Neked sem volt semmi tüneted?

Egyébként szombaton tesztelek. Lily tesztem van otthon, az jó lesz?

2008. aug. 15. 10:37
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
szia,első válaszoló vagyok,ma teszteltem medi-labbal,negatív:-(((ezt már nem hiszem el!!kiborultam!a lily jó,ha teszteltél megírod ide mi lett az eredmény?
2008. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Szombaton reggel tesztelek, és megírom!

Drukkolj!

És fel a fejjel!

2008. aug. 15. 12:35
 9/37 anonim ***** válasza:
81%
a clostinak van egy rosz mellékhatása. megvékonyitja a méhnyálkahártyát és nemtud lelöködni.
2008. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Szió! az vagyok, akinek ezt válaszoltad:


'Most adtál nekem egy kis reményt. :-)

Neked sem volt semmi tüneted?

Egyébként szombaton tesztelek. Lily tesztem van otthon, az jó lesz?'


Nekem kb a 20 napon jelentkeztek a tunetek (tehat elutazasom harmadik napjan a mellem lett piszkosul erzekeny, de nem duzzadt meg, nem kékult meg, meg semmi, meg napszurashoz hasonlo tuneteket produkaltam, a parom gyozkodott is, hogy tuti nem vagyok terhes, csak uj a furdoruha, meg tul sokat voltam napon, blabla.. mindig nagyon rendszeres volt a menzim, én éreztem, hogy baba, ennyi ideig nem termeszetes, hogy kimarad. (Vagyis tudom, hogy vannak akiknel nem rendszeres, de nalam az volt).

Ja, én is clostyt szedtem (első alkalom volt :)

Én bevallom hősiesen, fogalmam sincs mivel teszteltem, egyik kedves ismerősöm mondta, hogy mindig "kazettás" tesztet kérjek, és én ezt kértem, és mindig másmilyen adtak. (Volt egy olyan, ami egy csíkot se mutatott, a kontrolcsíkot se, az volt a legdrágább). Ilyen 5 másodpercig kell beletartani, és rácsukni a "fedőt", olyan volt az egyik, mint a hőmérő, a másikba pedig négy cseppet kellett cseppenteni. Szerintem mindegy, hogy milyet veszel, tenyleg, 600 forintos is olyan mint az ezerotszaz forintos szerintem, inkabb vegyel kettot, és par nap kulonbséggel ismételd meg. Majd írd meg mi volt, drukkolok :)

Azt nem irtad, hogy mennyire rendszeres a mensid, pedig tényleg, az is fontos lenne. (Bár gondolom nem rendszeres, ha irtal, hogy ennyi ideig kimaradt)

2008. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!