Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 3....

Ki nem várja február 3. környékére? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom, odáig még egy hét visszavan, de én sajnos fizikailag képtelen vagyok a várakozásra (sajnos minden másban is)... :) Jó lenne együtt izgulni. Én amúgy semmit különöset nem érzek, de nem is igen figyelem magam, mert a megérzéseim eddig mindig becsaptak.
2011. jan. 27. 18:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem már biztos, hogy a barnázás a menstruáció előjele volt, mert megjött. :( Bár egyáltalán nem értem, hogy miért jött ennyivel előbb, de legalább nem hagyott sokáig kétségek között. Nem baj, új hónap, új remény! Azért mindenképp írjatok mi újság veletek. Drukkolok nektek!
2011. jan. 30. 19:20
 12/16 A kérdező kommentje:
Na, mizu lányok?
2011. febr. 1. 08:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok a másik barnázós. Még mindig várakozom, nem szeretnék korán tesztelni, és sajnos nem is biztos, hogy kell... Nagyon hülyén érezném magam, ha holnap megjönne (vagy akármikor), mert a beképzelhetőkön kívül érzek olyasmiket is, amikről korábban nem is tudtam, hogy terhességi tünetek is lehetnek, csak most derült ki számomra, alapos utánanézés után. És mivel több ilyen "tünetem" van, ezért ez már nagyon sok lenne véletlen egybeesésnek... Viszont barna pöttyöket még mindig találok a papíron (amúgy nem, és ami van, az is nagyon halvány és áttetsző, de nem tudom, hogy "kell" kinéznie, ha terhes tünet, és hogy, ha mensis, mert még sosem barnáztam azelőtt), szóval ez nem tudom, mit jelent. A mellfájdalmam szinte teljesen megszűnt, a hasam viszont eléggé fáj, bár az is igaz, hogy nagyon fel vagyok puffadva, főleg esténként. Nem tudom, de nem merem beleélni magam, mert tényleg nagy csalódás is lenne, meg nagyon hülye érzés is, hogy mi mindent éreztem a semmiért. Hétvégén tesztelek, ha addig nincs változás, megírom, hogy mire jutottam.
2011. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ercsi71 válasza:
Még nincs semmi van remény!!
2011. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sziasztok! Mi lett végül az eredményetek?Szorítottam nektek, olyan jó volt olvasni, hogy nem vagyok egyedül én 10-re várom
2011. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát nekem sajnos szintén mensit jelentett a barnázás, 2-án jött meg, ahogy (nem) vártam. Most felszerelkeztem barátcserjével, vitaminokkal, hamarosan, ha minden igaz, a teákat is el tudom kezdeni iszogatni (málnalevél+palástfű).

Hőmérőzök továbbra is, bár még mindig nincs egy hónapja, hogy elkezdtem, várom már, hogy felfedezzek benne valami rendszert :) Nem bízok már semmit a véletlenre, de az is biztos, hogy a tünetekkel sem foglalkozom többé (ezért talán jobb is, ha pé után kerülöm ezt az oldalt :))

2011. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!