Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pont 14 napja volt tüszőrep...

Ha pont 14 napja volt tüszőrepedésem (aznap ugrott fel a hőmérsékletem és aznap már negatív volt az lh tesztem, ami előző nap még két csíkos volt), akkor tutira ma fog megjönni?

Figyelt kérdés
Mitől függ, hogy a tüszőrepedés után hányadik napra jön meg?
2009. febr. 6. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány napos a luteális fázisod. Gondolom most kezdted a hőmérőzést. A legtöbb embernek 14 napos, ami azt jelenti, hogy pé után a 15. napon jön meg. 12-16-ig normális, nekem pl. 16 napos, szóval a 17. napig kénytelen vagyok várni, hogy megjön-e vagy sem. Szerintem, ha holnap nem jön meg, akkor tesztelhetsz. Ja, és még az fontos, hogy a luteális fázis hossza állandó, szóval, ha mégis megjön (reméljük nem), akkor a következő ciklusban már pontosan tudni fogod, hogy hányadikára nem várod.
2009. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ!
2009. febr. 6. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!