Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a Gabriel 1...

Lehetséges hogy a Gabriel 1 hét késés után negatív? Azt tudom hogy később volt pé-m. Egy másik tesztem már 2 csíkos volt, de a Gabriel még mindíg negatív. Most van baba vagy nincs?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! A Gabriel tesztet nem ismerem, én Clearbluet használtam és a nem várt mensi napján már kimutatta a terhességet. Vegyél egy ilyen tesztet, vagy keresd fel a dokidat az UH-on minden kiderül. Sok sikert.
2008. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Egy hét késés után már megtudja állapítani a doki,hogy van -e a méhe olyan felritkult terület, ahol valószínű a terhesség kezdete..ilyenkor mindig a pozitív tesztet kell figyelembe venni és bejelentkezni vizsgálatra, mert ha meg is jön attól még lehetséges a terhesség.

Drukkolok neked, mielőbb menj dokihoz, mert sajnos azért más miatt is késhet, és a tesztek többsége akár cisztátá is kimutathat, de ezt nem ijesztgetésképpen írom, hanem mert így van, a használati útmutatón is rajt van.

Sok sikert!

2008. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Attól is függ, mikor csinálod a tesztet, ill. hogy a szervezeted milyen mennyiségben termeli a HCG. Én a Gabrielt nem ismerem jól, de ha másik teszted pozitiv lett, akkor előfordulhat ilyen... Mennyi idő telt el a két teszt között? mindkettőt reggel csináltad?

Nekem már hamarabb is kimutatta teszt a babát, bár dokinál még nem voltam, mivel kb most leszek 4 hetes. A doki állítólag ilyenkor már látja a petezsák kezdeményét, de én mégis azt mondom egy kicsit érdemes várni, mert úgy láttam ismerősi körben, hogy ha látja is a doki uh-n a babát, megijeszthet azzal, hogy nem biztos. hogy megmarad a pici.

2008. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
ha halványat teszteltél akkor nincs baba de ha erős volt akkor van
2008. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak!hogy lehet ilyen hülyeséget írni hogy ha halvány a csík akkor nincs baba ha erős a csík akkor van??????????jézusom!!!!!

Nekem volt halvány csíkos tesztem és most mégis itt van a 2 éves kisfiam:)

2008. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
én ezt csak arra irtam hogy neki volt negativ tesztje is. és ha a pozitiv tesztje halvány akkor nembaba. de ha erős baba. és nemáltalában isrtam hanem a negativ tesztre.szoval nemmindenesetre gondoltam. félreértettél
2008. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is arra reagálok, aki azt mondta, hogy ha halvány, akkor nincs. Ha kicsit utánanézel a neten, láthatod, hogy mindenki azt mondja, ha nega a teszt, tévedhet, de a bármlyen halványan pozitív, ott bizony valami van. Nem én mondtam.
2008. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma veszek tesztet és megcsinálom, aztán megírom. Én is úgy olvastam ha van + akkor ott van valami, mert magától nem lesz pozitív (gyógyszert nem szedek). Azt tudom hogy később volt pé-m, lehet hogy ezért nem mutatta ki, mert ahhoz még kevés a hcg-m főleg hogy du-án csináltam. De a másik +!!!!
2008. aug. 17. 14:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Mégegy Clearblue-t csináltam halványan de pozitív!
2008. aug. 17. 18:11
 10/10 anonim válasza:
Csak hcg-re színeződik el, akármilyen halványan is, hcg viszont 99%-ban terhesség miatt van a szervezetben.
2008. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!