Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy nem baba? Terhességi...

Baba vagy nem baba? Terhességi teszt eredménye.

Figyelt kérdés

2 hete késik, vettem clearblue digitális + - tesztet, amit ma meg is csináltam. Sajnos az eredmény nekem nem egyértelmű, segítene valaki?


Így néz ki a teszt eredménye:

[link]


Nem tudom eldönteni, hogy ez negatív, vagy pozitívnak számít, mert a függőleges vonalnak csak a kerete fehéredett ki, és nem teljesen, ahogy a dobozán van. A vízszintes jel pedig teljesen látszik.


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. febr. 2. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megnyitni
2011. febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én sem tudom megnyitni!
2011. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem a fotója van fenn ha jól gondolom, mert ott csak egy ábrát látok, amin jelöli a kérdező ,hogy hol teli a csík, hol a keret, szerintem pozi lesz az, de mindenképpen csinálj egy másikat ,hogy biztos legyél benne.
2011. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Itt egy másik kép:


[link]


Szóval nem teljes pozitív jel, a negatív jel (vízszintes vonal) teli fehér, míg a függőlegesnek csak a vékony kerete fehéredett ki. Ezért nem tudom, hogy most mi van...

2011. febr. 2. 08:13
 5/15 anonim ***** válasza:
még így sem jelenik meg a kép:(
2011. febr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a tesztet amit csináltál légyszi és azt tedd fel...!Akkor jobban tudunk segíteni!
2011. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj még egy tesztet és arról tegyél fel képet.
2011. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Van valakinek tapasztalata? Ha negatív, akkor van még valami más is a eredménynél? Mert itt bekavar a negatív jelen látható függőleges keret...


Csinálok mg egy tesztet majd, de addig ha valaki tud valamit, kérem írja le. Köszönöm.

2011. febr. 2. 08:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg gabriellel tesztelni,mert sokkal egyszerűbb teszt!Egy csík negatív két csík pozitív teszt!!nem ilyen keresztbe kasul teszt..!
2011. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, fényképezd le a tesztet, és azt a képet tedd fel, mert így elég nehéz segíteni.
2011. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!