Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni 8. napon...

Peteérés utáni 8. napon vagyok, ma megyek dokihoz vizsgálatra, érezhet esetleg valamit, ha sikerült a baba? Vagy ez még korai lenne ugye?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 14:07
 1/8 kisnita ***** válasza:
Szerintem még nem fog látni semmit, korai lenne. A beágyazódás is idő... A nem várt után pár nappal már lehet látni UH-n megvastagodott nyálkahártyát esetleg petezsákot is, de most még nemigen hiszem.
2011. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek.
2011. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2011. febr. 2. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is szinte biztos, hogy még nem fog látni semmit!
2011. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, csak rákszűrésre megyek.
2011. febr. 2. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem turkáltatnék ilyenkor bent, megzavarhatja a beágyazódást. Még a meddősgi intézetekben is ezt mondják.
2011. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg említsd meg a dokinak, hogy "számítasz" terhességre. És hogy beágyazódási folyamatban lehetsz. Nem biztos, hogy jót tesz ilyenkor a vizsgálat.
2011. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjöttem a vizsgálatról. Megcsinálta a doki a rákszűrést, pedig tudja hogy babát szeretnénk. És arról is beszéltünk, hogy majd jövőhéten kell megjönnie, de megcsinálta.
2011. febr. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!