Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e babám egy petefészekkel?

Hemanjajo kérdése:

Lehet-e babám egy petefészekkel?

Figyelt kérdés

mivel tavaly áprilisban meghalt a kisfiam,ugy gondoltam..talán egy ujabb baba enyhithetné a fájdalmamat... augusztusban probálkoztunk ujra,de méhen kivüli terhesség lett...belső hasüri vérzéssel...

most január 4-én megjött,normál vérzés volt,26 nap van a menzik között...ugy számoltam hogy február 1-én kellene megjöjjön..megjött 29-én,,de alig másfél nap,kevés volt,nem annyi mint szokott...viszont elég ugymond furán érzem magam..hányinger,émelygés,szédülés,fejfájás,vizelési inger..

teszteltem már 2x,de mindkettő negativ lett...előfordulhat esetleg ujjabb méhenkivüli?mert azt olvastam,hogy nagyobb az esély,ha már volt...előre is köszönöm..hálás vagyok minden válaszért...


2011. febr. 2. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már előfordult, megeset másodszor is. Jobb lenne, ha mihamarabb felkeresnéd az orvosodat.
2011. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


És igen, lehet babád egy petefészekkel. Unokatestvéremnek két gyermeke is született és csak egy petefészke van.

2011. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A főkérdésre válaszolva: tudomásom szerint egy petefészekkel is lehet teherbe esni. Az én egyik rokonomnak is volt méhen kívülije, neki a petevezetőben, és akkor azt mondták neki, hogy így is összejöhet, persze kisebb eséllyel, de nem reménytelenül. Azóta már 3 gyönyörű gyermeke van. Kívánok neked sok sikert ezügyben és a leendő gyermekeidnek egészséges, hosszú életet.
2011. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Részvétem,

és szerintem is lehet, csak hidd el: Ha elhiszed, elképzeled, akkor a fejedben eldől és bevonzod magadnak.

2011. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van! Erre a borzalomra , amennyire lehet ne is gondolj! Csak pozitívan, különben hogy vészled át azt a hosszú 9 hónapot! Szerintem pozitív teszted lenne méhen kívülinél!
2011. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyukámnak fél petefészekkel lett 3
2011. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szoval...ujra teszteltem,reggeli első vizeletböl..és negativ lett...gondolom,ez már biztos...önmagukban a tünetek nm jelentenek semmit..

de nem adom fel..mivel kb peteérés táján járunk...:D

2011. febr. 5. 17:12
 8/8 A kérdező kommentje:
csak meg voltam ijedve...mert már 1x megjártam..és...nagyon jol esett,hogy ennyi biztató választ kaptam...nagyon szépen köszönöm:D
2011. febr. 5. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!