Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem már soha nem lesz babám?

Nekem már soha nem lesz babám?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve próbálkozunk, hogy legyen egy babánk. Mindketten voltunk orvosnál.Páromnál nincs semmi gond addig nekem van PCO-m de a doki szerint ettől terhes lehetek. Egyébként már kipróbáltuk a gyertyázást, különböző teákat és vitaminokat, sőt még Aviva tornáztam is.

A magánorvosom válasza a kérdéseimre az volt, hogy próbálkozzunk még amikor kedvünk van és akkor majd egyszer összejön a baba. Ezek után nagyon úgy vagyok hogy keresek egy másik dokit.

Bocsi a hosszú magyarázatért, de ez most kijött rajtam.

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. okt. 11. 19:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Endokrinológusnál voltál? Volt cukorterhelésed?


Én még nem csüggedek. 2 éve.

2011. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1.5 évig próbálkoztunk a második babával.Minden egyes "havit" kudarcként éltem meg.Aztán feladtam. A következő hónapban nem jött meg.Azóta megszületett a második fiam,aki azóta 7 hónapos..:)

Amint agyilag nem görcsöltem rá,ledobtam magamról a terhet,akkor összejött.De amit még tudok mondani,ha iszol kávét akkor azt tedd kevesebbszer,mert állítólag ez is valamilyen szinten akadályozza a teherbeesést.

2011. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Minél inkább rágörcsölsz annál kevésbé fogsz tudni teherbe esni. Nyugodjatok meg, lazaság, ne erőltessétek. :)


Menjetek kikapcsolódni, strand, ilyesmi, és hagyjátok, hadd történjenek a dolgok, szakadjatok ki a mindennapokból, hátha az segít.


Ja, és én elmennék vizsgálatra, h biztos nem vagyok-e steril (v a párom).

2011. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

nem árthat alapon végigcsináltam egy gynex-kúrát, fél évvel házasságkötés előtt, utána az első próbálkozásra összejött, egy próbát megérne nektek, csak növényi hormonokat tartalmazó cseppek, női szervekre, női bajokra, lelki egyensúly helyreállítására. Barátnőmnek visszahozta a haviját, sokaknak hozott babát.


[link]


ui: két barátnőm is babát vár, az egyik 13év, a másik 2 év próbálkozás után, ne adjátok fel!

2011. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Inzulin-rezisztenciát nézettél már? Mert ha nem, tedd meg, sok PCO-os betegnél ez ezzel együtt jár, ami meddőséget okoz! Gyógyszeres kezeléssel és diétával kezelhető, az ezzel küszködő unokatesóm jövő hónapban szül 5 és fél év után..:)
2011. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi már 2 éve próbálkoznk:( Nekem alacsony a progeszteron szintem- Túl vagyok már minden homeós bogyókon, teákon, Closty kúrán...semmi sem segített.


Nemtudom én sem, hogy ezt meddig fogom bírni.... :(

2011. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is PCO-m van. Előre leszögezem, hogy cukrom, súlyom rendben, versenyszerűen futok, heti 100 km-t lenyomok. Nőgyógyászom szerint ez sokat segít az állapotomon, de sajna természetes úton nem sikerült a baba. Kisfiam 2 éves múlt nyáron, az első stimulációval (Merional injekció) sikerült. Most sajna az első stimuláció nem sikerült, de a második talán (nem merem elkiabálni) igen. Ismét 5 hetes terhes vagyok. Nekem a magán dokim azt mondta, hogy lehet próbálkozni, de szinte nincs esély természetes úton. Keress fel másik dokit.
2011. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Disi ***** válasza:
Az első babám elment (4 hónapja próbálkoztunk), aztán egy év kínlódás hónapról-hónapra. Aztán eldöntöttem, hogy elkezdem szervezni májusra az esküvőnket (szeptember volt). Hát át kellett rakni februárra, akkorra félidős kismama voltam :))) Elvileg nekünk semmi bajunk nem volt, de kaptam Clostit, lehet az is segített. Tudom, hogy rettenetesen nehéz (mi az hogy!) hónapról-hónapra várni és nem kétségbeesni, de tényleg fontos az is, hogy fejben mennyire görcsöl rá az ember. Kitartás és sok sikert kívánok! (Lehet hogy érdemes lenne másik dokit is megkérdezni, én is váltottam.)
2011. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek, keress egy másik dokit, mert a PCO-t (+IR-t) kezelni kell. De ez a probléma nem nőgyógyászhoz tartozik, hanem endorkinológushoz. Csináltass egy terheléses inzulin vizsgálatot, mert ha PCO-s vagy, akkor IR-es is sajnos. Az IR kezelése pedig diéta+gyógyszer+sport. DE! Maga a betegség nagyon jól kezelhető, úgyhogy ha javulnak az értékeid, akár spontán is teherbe eshetsz. Sok sikert!
2011. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia. Mi 8 évig próbálkoztunk. Voltam petevez.átfuváson...stb..sok mütéten és kivizsgáláson átestünk Férjemmel, aztán feladtuk. És akkor megfogant a most 11 éves nagyfiam!!!!! Ne stresszelj rá, ne akard bármi áron!!!! És sikerül.
2011. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!