Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtörténhetett a megtermékeny...

Megtörténhetett a megtermékenyítés? Vagy semmi esélye? Esetleg kell egy kicsit tartanom tőle?

Figyelt kérdés

A barátommal mikor lefeküdtünk kb egyszerre élveztünk el (általában egyszerre élvezünk) és ő mindig óvatos volt, sosem jutott belém a sperma, meg máskor mindigis óvszerrel csináltuk. De most nem lehetett, így mikor érezte hogy jön (mármint a spermája)akkor kivette es így nem élvezett belém. Majd fogott egy törlőkendőt és letörölte, meg a pocimról is mert oda is jutott. De a puncim nagyon nedves volt és azt is letöröltem én a kendővel, hogy tudjak felöltözni. Így a törlökendő a puncimhoz is jutott bár nem igazán éreztem hogy nedvességet jutttatott volna belém, ám lehet csak azért mert a puncim is nedves volt.

Kell félnem, mit mondtok?


2009. febr. 8. 21:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Hát hát...attól függ mennyire volt a törlőkendő olyan :D..Szoval ha pont azzal a részével törölted ami tiszta sperma volt,akkor elvileg van rá egy nagyon nagyon nagyon minimális esély,de én abban sem hinnék....gondolj csak bele hány nő hónapokig próbálkozik,hogy teherbeessen.Nem olyan könnyű dolog ám az(persze van akinek igen).A hüvely váladéka alapból savas,szoval az is kiirt egy csomó ondósejtet.Egy másik csomó ondósejt meg egyszerüen csak eltéved a hüvelyben meg a méhben.Kevés ondósejt jut el egy normális olyan közösülés alkalmával mikor gyereket akarnak a petesejtig...Na szoval csak annyit akartam összehozni,hogy szerintem neizgulj :) van rá esély,de nagyon kevés
2009. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem attól lesz óvatos, hogy kiveszi mielőtt beléd élvez, hanem attól, hogy hord magánál óvszert. Mikor tanulja meg a tizenéves korosztály, - akinek nem inge, ne vegye - hogy nem csak attól lehet teherbe esni, hogy beleélvezünk valakibe? Elég ahhoz az izgalmi váladék is. Bárhogy is próbálod sugallani a kérdésben, hogy nem lesz belőle probléma - letörölted, nem éreztél nedvességet stb. stb. - azért én a helyedben elugranék egy esemény utániért, vagy ha nem, akkor imádkozzatok, hogy ne legyen 9 hónap múlva egy új látogatótok. És itt nem a postásra gondolok.
2009. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
tudom h igaza van a 21:32esnek de megnyugtatlak 1 picit, mi is igy voltunk nem egyszer nem ketszer! Es semi baj nem lett. tenyleg masok menyit kel probalkozzanak h osszejojon, tobb mint 1 eve elek nemi eletet ugyanazzal a fiuval es eddig meg szerencsenk volt, kicsi az esely!
2009. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Én két kezemen nem tudom számolni hány ismerősöm van akik, "hát pedig a pasim időben kivette" alapon hoztak össze egy gyereket. Nyilván mindenkinek más a szervezete, spermaszáma stb. de ha nem muszáj szerintem a saját érdekükben lehetnének annyira előrelátók, hogy védekeznek. Elég ha egyszer van az, hogy egy századmásodpercet késik azzal, hogy kivegye és már hopp, benn is van 10 millió kis spermium.
2009. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekünk most volt először óvszer nélkül, s most sem volt tervben a sex tehát ez most csak így jött. MEgbánni nem tudom MÉG mert nagon jó volt, de van egy árnyalatnyi félelem bennem. A kendő egyik felébe törölte bele a párom, masik felével pedig en végighúztam, de ez úgymond a lyukba nem jutott, vagy hogy fejezzem ki magam. :-/ :-?

Na mindegy, ezt ugysem lehet így megmondani. Majd kiderítwem, azért csak köszi a válaszokat

2009. febr. 8. 22:11
 6/13 anonim válasza:
90%

21:49-nek igaza van!És mi ajó abban a férfinak ha akkor kell kivennie amikor a legjobb lenne?!

Meg ha fiatal a férfi akkor az előváladék is tartalmaz spermiumokat,ami minden további nélkül bejut!!

2009. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Utálom mikor valaki esélyeket latolgat. Nem tök mindegy, hogy mennyi az esély rá, ha megtörténik?

Igen, lehetsz, az előváladéktól is lehetsz. Itt az oldalon is van, aki így született és ha visszaolvasol, akkor a válaszadók 99%-a azt mondja, hogy igen (a többi meg hülye, mert csak ki kéne nyitni a gimis bioszkönyvet).

Irány a patika, eseményutániért.

Az egyik válaszolónak üzenem, aki 1 éve csinálja így: Addig jár a korsó a kútra...

2009. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Tök mindegy, hogy a lyukba nem jutott. Ha előtte benned volt a barátod farka, te jó ég... Jól tippelek, ha azt mondom 16+-1 éves vagy?
2009. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Felnőtt korban pénisznek szokás hívni:)

Gyakorlatilag nincs rá esély,megnyugodhatsz,a menstruációd,ha rendben lezajlik,akkor nem valószínű...Persze vannak kivételek.

Az ilyen előváladékos dumák nagy része baromság (bocsánat a kifejezésért),vannak akik teherbe esnek,de inkább számokkal jellemzem a valószínüségét 100-ból 1 lesz terhes tőle...Az előváladék nagyon kevés spermiumot tartalmaz,nem életbiztosítás,hogy attól terhes leszel...

Mellesleg,aki nem tudná,az ondósejtek a levegőn szinte azonnal elpusztulnak,szóval nem kell aggódnod,nem leszel terhes,erre a nyakamat merem tenni...Ha mégis,küldj üzit,bármikor kiszedheted bármelyik szervem altatás nélkül:)

Ez a "hallotam már...",meg ilyenek,nagyon ritkán fordulnak elő.Annyit akartam mondani,hogy nem kell rögtön pánikba esni... -Reaper- [22/F]

2009. febr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az elnevezés teljesen mindegy, és nincs korhoz kötve. Gondolom a párod se azt mondja neked szeretkezés közben, hogy "Irányítsd a farkad a hüvenyílásom irányába" igaz? Nem is értem miért zavar ennyire az elnevezés, túl vulgárid? Vagy te talán még az óvszert is glasszékesztyűben húzod fel?
2009. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!