Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec30,31 jan 01, 02 én volt...

Dec30,31 jan 01, 02 én volt az utolsó mensesem már meg kellett volna jönnie de nem jött nem akarunk most babát mert van már kettő és ezen a héten kezdek ujra dolgozni lehetséges hogy terhes vagyok? Hova kell fordulnom ha abortusz mellett döntök?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ha nem védekeztetek és a mensid időben szokott megjönni akkor lehetséges hogy terhes vagy.

Viszont mivel már meg kellett volna jönnie,egy bármilyen teszt azonnal ki kell hogy mutassa.


Ha abortuszt szeretnél,akkor először a nőgyógyászhoz kell menni,aki megállapítja és hivatalosan dokumentálja a terhességet,és azt is megmondja hogy hová kell a papírral menned.

2011. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!