Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszájon át végzett műtét...

Méhszájon át végzett műtét során lehet az emberen valami hálóing, vagy kifektetik csupaszon mint egy békát? Hiszeroszkópiás méhfeltárásom lesz a Jánosban. Azt mondta a doki, hogy méhszájon keresztül jutnak be a méhembe, nem vágnak.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet hálóing. De csak kórházi! Legalábbis Debrecenben nekem így volt. Csak fel kell húznod kb a derekadig amikor felfekszel a műtőasztalra. Ne izgulj miatta nem annyira vészes!
2009. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam volt háloing!
2009. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Holnap 7-re kell mennem, mostmár csak ilyen apróságok izgatnak. Na jó, teljesen be vagyok tojva. :S

Megszoktam már hogy kotorásznak, csak ott nem 1 ember van hanem egy egész csapat.

2009. febr. 9. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Nem kell betojnod, altatásban csinálják semmit nem fogsz érezni és utána sem fáj, max egy kis mensiszerű görcs. Nekem legalábbis ez volt! Hamar túl leszel rajta! Az meg hogy sokan vannak, hát nekik csak egy vagy a sokból! Hidd el semmi újat nem tudsz mutatni nekik, nem úgy néznek rád mint egy nőre, csak darab-darab. Bár ez csúnyán hangzik, de ez van!
2009. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:) Igen, ez így van. Volt már küretem, ott altatás előtt épp szélgörcsöm volt, gondoltam is mi lesz ha elaltatnak... Annyira balga vagyok ilyen helyzetekben. :S

Neked milyen műtéted volt kedves első válaszoló? A fájdalomtól nem félek... max attól, hogy ne találjanak plusz dolgot csak azt amit feltételeznek hogy van ott.

2009. febr. 9. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt két vetélésem mindkettő művi befejezéssel, aztán három hete voltam méhtükrözésen és sövényátvágást is csinált a doki, (ha már ott vagyok, legyen ilyen is...!!!) mert szív alakú volt a méhem és vszínű, hogy emiatt voltak a vetélések. Talán most már nem találnak mást, lassan kipucolnak teljesen!!!
2009. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Emlékszem rád! :) Már akkor is feltettem ezzel kapcsolatos kérdést, kaptam is jó választ rá. Köszi szépen!
2009. febr. 9. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, sok sikert!
2009. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kellett megműteni?
2014. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen feltárás?
2014. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!