Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért van az hogy ilyen hamar...

Mért van az hogy ilyen hamar gyereket szeretnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és érettnek érzem magam ahoz hogy babám legyen, nagyon szeretnék terhes lenni és gyereket nevelni, mért van ez? Nagyon gyakran jár ez a fejembe, és ha barátom is akarná én benne lennék, pedig még tanulok!
2011. febr. 8. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt éreztem, és nem múlt el az érzés, most 23 éves vagyok és remélem hamarosan sikerülni fog a baba.
2011. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En 19eveen ereztem ezt,vegul 27evesen szultem,sok minden kozbejott,betegseg,meddoseg.
2011. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én már most vállalnék gyereket, azon gondolkozom, hogy barátom tudta nélkül, mintha csak véletlen lenne, hátha besikerül...szerintetek?
2011. febr. 8. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 19 éves koromban ölni tudtam volna egy gyerekért, most 29 évesen leszek anya.

Nem biztos, hogy jól sülne el, ha átvágnád a barátod. Szerintem inkább beszélj vele őszintén az érzéseidről, és fogadd el az ő véleményét is.

2011. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!