Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy egy no megerzi,...

Igaz az, hogy egy no megerzi, ha terhes?

Figyelt kérdés
Nem elsosorban tunetekre, hanem csak az erzesre gondolok, h most vmi mas, h most egy uj elet kezdodott.
2009. febr. 10. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megéreztem, éjjel felébredtem és nem tudtam aludni. Valahogy innen tudtam, hogy baba van, mind a 4 szer. Ebből sajna csak egy született meg. (2 méhen kívüli, 1 missed ab), de én azt is megéreztem sajna, hogy valami gond van...

2009. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem is sokszor volt már ilyen!sajnos ezek szerint beképzeltem !de sajna nem lett baba belőle!mostis úgyéreztem mertmár rendben van a hormonom is és most tényleg azthittem mosttényleg baba mert még ennyire soha nem éreztem!és sajnos mostis csalodnom kelett!
2009. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!