Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez természetes lehet laparoszk...

Ez természetes lehet laparoszkópiás műtét után?

Figyelt kérdés

2 hete volt a műtétem!2 helyen lett egy pici metszés!az alsó az már szép,leesett a var is,viszont ha hozzáérek a helyén egy kis csomót érzek...megijedtem,miért lehet ez?

a fölső sebem még olyan érzékeny,hogy nem tudok hasra fordulni,s ha hozzáérek nagyon rossz :-( Viszont varratszedéskor ez a sebem szétjött,ezt újra kellett varrni,két öltéssel!1 hete szedték ki!arra lennék kíváncsi,hogy vajon ez másnál is így lehet-e?én azt hittem gyorsabban gyógyulok majd!hétfőn már megyek dolgozni!


2011. febr. 11. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


nekem több mint 2 éve volt laparoszkópiás műtétem. Ha jól emlékszem több mint egy évig jól látható volt és ha ott megsimítottam olyan volt, mintha valami göb lenne a helyén. Mostmár nem is találom, hogy hol van. Ez normális, sokára fog eltűnni a nyoma.

2011. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megnyugtató választ!Már nagyon vártam,hogy valaki válaszoljon...Igen pont ilyet érzek én is,ezek szerint akkor Neked is ilyen volt!

Még egyszer nagyon köszönöm!!!

2011. febr. 11. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs mit, nagyon szívesen
2011. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik szétnyílt, varratszedésnél. Már elég régen volt, nem emlékszem pontosan, de nem volt sokkal jobb egy nagy hasi műtétnél. (már az is volt, császár) Szóval nem sokkal mozogtam könnyebben, és hamarabb, az után sem.
2011. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!