Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Autoimmun betegség és terhesség?

Autoimmun betegség és terhesség?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésem van, amire gyógyszert szedek, napi 50 mg Letroxot. Ezzel az értékem 2-3 körül van. Viszont most kiderült, hogy autoimmun betegség okozza a dolgot, amitől kb. két hónapja zsibbad a kézfejem és kicsit vizesedik a láb- és kézfejem. A diagnózis: reumatid artitis. Erre most gyógyszert kapok, ami nincs hatással állítólag egy esetleges terhességre! Megijedtem. Volt valakinek hasonló?
2011. jún. 28. 12:31
 1/1 anonim válasza:
Szia!nekem ilyen betegségem nem volt,de viszont PCOSZ- m igen!Azt javaslom minden képpen olvass utána a paleolit táplálkozásnak!Nagyon sok viszonylatban kitér a reumatid artitis-re!Változtass az étrendeden (glutén,tejfehérje kiiktatása nagyon sokat számít,ha babát szeretnél!)Nekem már két kis lányom van.Mióta paleo vagyok megszűnt a gyerek korom óta gyötrő migrénem,és a menzesem is rendszeres lett!Sok sikert!
2011. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!