Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből állapithatnám meg, hogy...

Miből állapithatnám meg, hogy terhes-e vagyok teszt nélkül? Mi okból késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Kétszer voltam eggyüt a barátommal és a megszakitásos módszert alkamaztuk. Persze mostmár meg is bántam,mert már számitásaim szerint 3napja meg kellett volna,hogy jöjjön. Ez a 31.nap. Jelent ez valamit? Ettem citromot és szerda óta elkezdtem rendszeresen keményen tornázni. Idegeskedtem is az utóbbi időben. Ma meg már sík ideg vagyok. :S És a melleim is mintha kemények lennének,de ez máskor is előfordult mielőtt megjött a menstruációm. A héten váltózuhannyal kezdtem el a melleimet feszesíteni. Most akkor késik vagy nagyobb az esély,hogy megjártam a dolgot a saját h*lyeségem végett?
2011. febr. 14. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kéne felelőtlenül szexelni. Viseld a következményeit.
2011. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Elmész orvoshoz, és megvizsgál.

Teszt nélkül soha nem tudod meg.

2011. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Ne is haragudj, de mi ez a hüjeség a citrommal, meg váltó zuhany meg mit tom én mi???....Ha nem akartok gyereket akkor nem tornázni kell, meg váltó zuhany meg ilyen baromságok, hanem a barátod huzzon gumit magára, vagy te battyogj el szépen a doktorhoz és irass fel fogamzásgátló tablettát és kész...

Ami pedig most van: tessék venni két darab tesztet, egyet még aznap megcsinálni, a másikat kb. 3-4 nap múlva ha még mindíg nem jött meg...Akkor már többet tudsz.

Ha pedig teljesen kimarad akkor megint dokihoz menni, mert akár más is állhat a dolog mögött, nem csak terhesség.

2011. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A citrom akármilyen furán hangzik, nem hülyeség. Anno sportoló koromban a versenyek előtt citromevéssel "toltuk odébb" a menzi kezdetét. Bevált módszer volt.
2011. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezeket csak azért irtam le,hogy esetleg ezmiatt késik a menstruációm és nem terhesség miatt.
2011. febr. 14. 20:30
 6/17 anonim ***** válasza:

Menj el egy jósnőhöz!!!!

Mégis hogyan akarod megtudni teszt nélkül?? Ingával, vagy ec-pec-kimehetsz???

Hihetetlen!!!

Vagy egy tuti módszer! Várj még pár hónapot, ha nőni kezda hasad, akkor terhes vagy!

2011. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam... -.-
2011. febr. 14. 22:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vegyél tesztet és meglátod.Reggel tesztelj.Legalább megnyugszol egy kicsit és biztos megjön,persze ha negatív.
2011. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nigra ***** válasza:
Meg lehet állapítani teszt nélkül, persze amennyiben van orvosi diplomád. Én is tanultam a méhszáj állását, helyzetét, hosszát, terhes és nem terhes nőknél,(még nincs diplomám:D) de nem véletlenül csinálja az orvos. Ha te otthon magadnak, az se nem steril, se nem biztonságos....vegyél légy szíves tesztet. Főleg, hogy ha nem akarod megtartani, az abortusz nem 2000forint mint a teszt. Írd meg majd mi volt. :)
2011. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bebattyogsz az első patikába, vagy dm-be és párszáz Ft-ért (mondjuk egy reggelid árán) veszel egy tesztet. Van esélye, hogy terhes legyél, de mi innen nem látunk beléd. A tüneteid pedig mindkettőre (terhesség ill az ellenkezője) utalhatnak. Legközelebb húzzon a pasid gumit a farkára...
2011. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!