Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty szedése mellett hogy...

Niktoon kérdése:

Closty szedése mellett hogy kell vizsgálatra járni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy gyönyörű két éves fiam, és szeretnénk mellé egy kicsit, de nem sikerül teherbe esnem. Most 9 hétig nem volt menszim, a doki felírt a norcolutot, ami meghozta, és most menszi 2. napjától kell szednem a closty-t. A doki nem mondta, hogyan tovább, menjek-e vissza UH-ra, vagy ne, vagy mi legyen. Csak felírta, hogy szedjem be. Azt se nagyon tudom, miféle gyógyszer. Már 3. napja szedem.
2011. febr. 16. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kellene menned Uh ra.attol fogg hany naposak a ciklusaid.
2011. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szedtem én is a Clostyt. 5 napon át kell egy vagy két szemet szedned, orvostól függ. Stimulálja a peteérést. Kell majd menni ultrahangra olyan 12-14. ciklusnapon, hogy megnézze van-e peteérés. Nekem sajna az első hónap nem sikerült. A másodikban meg összehoztuk a picit, pedig akkor nem is voltam uh-n. Most vagyok 8 hetes. Drukkolok, hogy sikerüljön!
2011. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapig nem volt menszim természetesen, csak norcoluttal, majd kiderült, hogy volt egy hatalmas tüszőm, de ez felszívodott. Most volt az első closty hónapom. Előtte folyamatosan vizsgált az orvosom, utána pedig azt mondta mikor elfogyott, a napokban menjek vissza. Hüvelyi uh-n megvizsgált és elmondta, hogy mikorra várható a peteérés. Sok sikert!
2011. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!