Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jézusom! Pozi lett a ma...

Jézusom! Pozi lett a ma reggeli tesztem időn belül tuti baba? Nem biztos, hogy ezt mindenki akarja. Qupido teszt volt, kb.2 perc alatt kijött a második csík egyértelműen.5 napja késik. De van egy "kis" gond.

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel kb. 1 hónapja majdnem szétmentünk, mert állítólag már nem annyira szerelmes belém. Nem akar gyereket, legalábbis most nem. És erre most véletlen itt van. Nem hiszem el. Most mellettem áll és nyugtatgat.
2011. febr. 20. 10:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hogy nem szerelmes már beléd.

Szerintem ez a párkapcsolatok 90%-ban 2-3 év után így lesz.

Maximum többször át lehet élni a szerelmet több nővel. De szerintem nem is az a szerelem, az csak valami vonzalom, szex stb. A szerelem még csak a jövőben fog kiteljesedni köztetek, ha nem hagyjátok tönkremenni teljesen a kapcsolatot egymás bántásával, oda nem figyeléssel. Próbáld meggyőzni erről a párod, és kötelezzétek el egymás mellett magatokat tiszta szívből, felelősséggel.

2011. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Azt mondják 7 évente jön valami negatív a kapcsolatokba,ha ezt átvészeli a pár akkor minden oké!Gondolj bele lehet Nektek kicsit hamarabb jött ez a dolog,de a baba nem véletlenül most jött!!!!!Pont most amikor meggyengült a kapcsolatotok??!!Ezt vedd JELNEK!!A baba hozzátok akar megszületni,adjatok még egy esélyt magatoknak és egymásnak,mert ez,hangsúlyozom NEM VÉLETLEN!
2011. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Tartsd meg és hidd el minden rendbe jön. Ha szeretted volna, akkor ez ne tartson vissza. Hidd el a vőlegényed is rá fog jönni.
2011. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen ez érdekes, hogy pont most jött hihetetlen. De legalább őszinte a párom, mert azt mondta, hogy mellettem áll és mindenben számíthatok rá, de azt is mondta, hogy ha nem megy, akkor nem fog tudni a gyerek miatt se együtt élni velem. De egyenlőre most pozitívabb szerintem, mint hittem volna
2011. febr. 20. 10:55
 15/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Szerintem oka van, hogy most lépett be az életetekbe a baba. Valamiért csak titeket választott!!! :) Lehet ez fog változtatni a dolgokon. Igazából lehet a párod sem tudja mit érez, állandóan nem lehet 1000 fokon égni a másik iránt. Szerintem tegyetek érte, hogy lobogjon a tűz, pláne addig, amíg a baba is engedi!:) Sok boldogságot!
2011. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Most leirom, mi történt velem, hátha segit...

6hónapja voltunk együtt a párommal, amikor terhes lettem. Nem terveztük, igy alakult, ráadásul külföldön élek. Elújságolta mindenkinek a pozitiv tesztet, olyan boldog volt. Aztán egyszer csak lankadt a lelkesedése, szinte nem is beszélt a babáról, madj egyik este azzal állt elö, hogy van 2 hetem eldönteni mit akarom, mert ö enegem nagyon szeret, de szerinte nem ez a legmegfelelöbb alkalom a gyerekre, várjunk még vele. :-(

én mondtam neki, hogy akkor hazamegyek a szüleimhez és ö semmit sem kell, hogy tudjon rólunk, de én akarom ezt a gyereket és nem tudnám elvetetni, hogy hátha 1 év múlva jobb és alkalmasabb lesz!

és milyen a sors: ez volt szombaton, hétfön mentünk UH-ra, akkor voltam 11+5napos és elsirta magát a dokinál, mert nem hitte volna, hogy már ilyen fejlett a "kisfia".

Nem mondom, hogy könnyü, de azóta és együtt vagyunk és a kisfiunk most lesz másfél éves!


Én nem bántam meg a döntésemet, de gondoljátok át jól! Ugyanis ha csak a baba miatt maradtok együtt az elöbb-utóbb sajnos a gyereken csattan :-(


de azért GRATULÁLOK!!!

2011. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én nagyon szeretem a párom és már nagyon rég szerettem volna babát. Remélem újra összehoz minket. Egyébként normális, hogy fájdogál a hasam. Illetve szúrkál a méhem?
2011. febr. 20. 11:34
 18/23 anonim ***** válasza:

igen, normális.

Mi 2 éves házasok voltunk, mikor ilyen érzelmi válságba keveredtünk. Majdnem elváltunk. De minden helyrejött, idén már a 8 éves házassági évfordulónkat fogjuk ünnepelni és van egy 1 éves fiunk is:)

Szóval az érzelmi válságból is ki lehet jönni, csak - NAGYON FONTOS - meg kell beszélni, hogy mi a gond!!! Miért nem szeret téged, miért ábrándult ki belőled, stb.

2011. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

SZia!


Nálunk a 3. évben jött a válság, nem tudta, hogy szeret-e még...nem mondom hogy könnyű volt, de megoldottuk, rájött, hog butaságokat beszélt, és mi rácáfoltunk a természetre, a 7. évben esküdtünk:D:D Most pedig az első babánkat várjuk, nagy izgalommal!


A szerelem átalakul, nyilván nem lesz végig rózsaszín köd...majd belátja a vőlegényed is!

2011. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Reggel csak sírni tudtam, de most kicsit jobban vagyok, hogy olvasom a hozzászólásokat. Remélem mi is megoldjuk.
2011. febr. 20. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!