Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jézusom! Pozi lett a ma...

Jézusom! Pozi lett a ma reggeli tesztem időn belül tuti baba? Nem biztos, hogy ezt mindenki akarja. Qupido teszt volt, kb.2 perc alatt kijött a második csík egyértelműen.5 napja késik. De van egy "kis" gond.

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel kb. 1 hónapja majdnem szétmentünk, mert állítólag már nem annyira szerelmes belém. Nem akar gyereket, legalábbis most nem. És erre most véletlen itt van. Nem hiszem el. Most mellettem áll és nyugtatgat.
2011. febr. 20. 10:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem kilábaltok a válságból, és a baba összehozbenneteket.

Egyébként védekeztetek?

2011. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 év után találta ki, hogy nem szerelmes, de nagyon szeret, nem tudja mi legyen velünk. Totál kiborultam, el akartam költözni. Na erre ő borult ki, mondta, hogy azt nem akarja, majd megoldjuk, csak legyünk türelmesek. Hát azok voltunk. 4 év után most együtt várjuk a kislányunkat, aki 4 héten belül érkezik hozzánk.

Kitartást, és gratulálok a babához!

2011. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szabad tudni, végül mi lett veletek?
2016. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!