Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van Valentin nap. Nem is...

Ma van Valentin nap. Nem is lenne szebb ajándék, mint a pozitiv teszt. Nekem 7.-én kellett volna megjönnie. Még semmi de tünet sem..ugyhogy nem hiszem, hogy lenne babó. Hétfőn veszek egy tesztet. Tesztel valaki ma?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 06:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Miért nem csináltál már tesztet?

Nekem ma kellett volna megjönnie. Reggel csináltam egy tesztet és pozitív lett. A férjemnek és nekem a legszebb Valentin napi ajándék lett.

Sok sikert neked is!

2009. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Megfázástól nem hiszem,hogy ennyit késne!

Mióta próbálkoztok?Magadban,nem érzed,milessz?

Iszol teát?

2009. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Gratula az elöttem szólónak!!!!
2009. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

abból ne induljatok ki, hogy nincs semmi "érzés", mert nem mindenkinél van. Én akkor tudtam meg, hogy terhes vagyok, amikor már megmozdult a baba. A mensim is megvolt még vele, és nem is sejtettem.

Nem biztos, hogy van előjel. Erre én vagyok a legmegfelelőbb példa.


csinálj tesztet.

2009. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Gratulálok a pozitiv teszthez kismama:-)Lent vagyunk anyóspajtáséknál vidéken ezért csak hétfőn tudok venni itt nincs nyitva a patika szombaton máshol meg itt nem tudok venni:-(De tényleg semmi jel csak az hogy nem jött meg január volt az első hónap próbálkozásunk ezért sem tartom valószinünek.De hétfőn kiderül.Remélem nem azért késik mert mult héten meg voltam fázva.Jó lenne ha babó lenne.:-)A hőm 37 de 36.2 szokott lenni remélem ez jót jelent.És remélem még sok pozitiv teszt lesz ma!:-))Köszönöm a biztatásokat lányok én lennék a világ egyik legboldogabb embere.
2009. febr. 14. 09:15
 16/31 A kérdező kommentje:
jsjj azt kérdezted nem e iszom teát.Nem iszom csak az elevitet szedem de minden másnap mert különben nem tudok nagywcre menni rendesen..:-( Van valami jó tea?Ha nincs baba attol könnyebben esem teherbe?Bocsi a sok kérdezésért de még "kezdő" vagyok.Köszönöm a vlaszokat előre is.
2009. febr. 14. 09:19
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én cickafarkot ittam pé.-ig,utána palástfűteát+gravida+e-vitamin+c-vitamin.
2009. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,Nekem a lányom elsőre sikerült gyogyó után.Nekem is hihetetlen volt.Most a 2.hónapnál tartok.Hogy bírtad eddig tesztelés nélkül?Én holnap is csinálok egyet reggel,immár a 3.lesz.Már,ha fenn marad a hőm,csak akkor.
2009. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ha nem jött össze akkor kipróbálom:-)
2009. febr. 14. 09:26
 20/31 anonim ***** válasza:
Akkor drukk neked!Írd majd meg légyszi,mi történt!Remélem nekem is összejön a 2.baba a 2.hónapra.
2009. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!