Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van Valentin nap. Nem is...

Ma van Valentin nap. Nem is lenne szebb ajándék, mint a pozitiv teszt. Nekem 7.-én kellett volna megjönnie. Még semmi de tünet sem..ugyhogy nem hiszem, hogy lenne babó. Hétfőn veszek egy tesztet. Tesztel valaki ma?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 06:08
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nekem 37 a hőm de 36.2 szokott lenni ez jelent valami jót?

Nem tudom hogy birtam eddig,lehet azért mert nem bizom benne hogy babó van.:-( Eddig sok olyat olvastam hogy ilyen olyan folyása van meg mellnagyobbodás meg hányiger stb.ez nekem nincs de olyan érzésem van egy hete hogy meg fog jönni,egyik éjjel meg ugy begörcsöltem a hét elején hogy majd leestem az ágyrol kimentem hogy tuti megjött de semmi és azóta sem.Gratula a pozitiv teszthez ha jól vettem ki az van!:-)És bocsi hogy ennyi sokat irogatok,de izgulok is meg érdekel mással mizus.

2009. febr. 14. 09:38
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Garatula a pozitiv teszthez/tesztekhez mindenkinek akik irtak es irni fognak. Sajnos nekem negativ lett ma reggel. :( Hat barcsak vartam volna vele hetfoig. Ferjem meg alszik en meg itt sirok mint egy kisgyerek a szamitogep elott. Ossze kene szednem magam mert nem kene ezt a napot elrontani. Mensimet mara-holnapra nem varom. Tunetem nincs az egvilagon semmi leszamitva a mindjart megjon erzest ami tobb mint egy hete tart de ez lehet mensi jele is. Tenleg a legszebb ajandek lett volna, igy marad a meglepi romantikus vacsora teszt nelkul. :((
2009. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ne sirj ne rontsd el a szép napot!!:-))Fel a fejjel jövő honapban ismét lehet próbálkozni és akkor jön a husvét majd!Arra is szép ajándék.Én is várok hétfőig a tesztel én majd akkor bőgök...:-(( Addig meg játszom a gondolattal.Lehet ez rosszabb mint tudni az igazat.
2009. febr. 14. 09:47
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok (9:40 ha kozben valaki irt)

Koszonom a biztatast, nagyon aranyos vagy! :) Drukkolok neked a hetfoi teszteleshez. Majd legyszi ird meg mi lett az eredmeny ide a kerdes ala. Tenleg, a nyuszi is hozhat majd pozitiv tesztet!!! Maris jobb let egy picit a kedvem. :))

2009. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Örülök hogy picit jobb lett a kedved fel a fejjel,a kis angyal aki nektek van szánva ugyis a tiétek lesz!:-))

Jó vacsizást és minél előbbi babót!

Megirom minden féle képpen mi lett az eredmény!

2009. febr. 14. 10:00
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
A negatív teszt nem jelent SEMMIT! 9 hetes terhes voltam amikor kiderült a terhességem. Volt közben mensi, és egy csomó negatív teszt is, tünetem meg semmi. Aztán egy éjszaka( tavaly márc.14. hajnal 2 óra, minden kijött belőlem). A kajára fogtam, mert vendégségben voltunk( eszembe sem jutott, hogy terhes vagyok a mensi és a negatív tesztek miatt). Eltelt egy hét és megint csináltam egy tesztet, pozitív lett! Elmentem a dokihoz és akkor döbbentem meg amikor azt mondta, hogy az uh. méretei alpján 9 hetes terhes vagyok. Már volt szívhang is! Úgyhogy fel a fejjel csajok!!!! Ja! 3 hónapos a kislányom és gyönyörű!
2009. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap én is dührohamot kaptam,hogy már megint nega.Mára megnyugodtam,mert még nincs mensi,van remény.Mindenkinek sorstársak nyugalmat kívánok!A sírosáson én múlt hónapban estem túl.Most nyugodt vagyok.Kívánok nektek Boldog Valentín-napot.
2009. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
A 37 fok,az nagyon jó jel,ha fennmarad.
2009. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Remélem fent marad..:-)

Gratulálok a 3 hónapos kisbabához!

Ilyet még nem is hallottam hogy lenne ilyen de akkor van remény..:-))Hétfőn irok mi lett habár most is azt érzem hogy hu mindjárt megjön.:-((

2009. febr. 14. 12:21
 30/31 anonim ***** válasza:
Én is mára nem vártam, és csináltam egy tesztet, ami halvány + lett.Igazából még el sem merem hinni, már 2 éve próbálkozunk, most kezdtem volna a stimuláló gyógyszer szedését, de úgy néz ki hogy mégsem kell. Vagyis remélem. Pár nap múlva csinálok még egy tesztet, hogy biztos legyen, de nagyon nagyon örültünk neki. :-)))))
2009. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!