Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális mensi terhesség...

Normális mensi terhesség alatt? és hízás? SOS

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szedtem november óta homeos cuccokat, hogy könnyebben teherbe essek. Decmebrben késett is egy hetet, egy teszt pozi is lett, de az orvos nem látott semmit. Az elmúlt 2 hét alatt egymástól független személyek, köztük a párom is mondta, hogy mennyit híztam főleg a hasamra. De ilyenkor a hasnak keménynek kell lennie? Vagy olyan minhta zsír lenne?A mensim most is megjött bár első 2 nap csak barnáztam,és késett is.Szerintetek?
2011. febr. 20. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
december óta miért nem voltál orvosnál?
2011. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, hallottam olyat, aki észre se vette, hogy terhes a 7. hónapig, mert rendszeresen megjött neki, és azt hitte, csak meghízott. Aztán elrángatták orvoshoz, és: hoppá, ez baba lesz.
2011. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:18


A 7. hónapig nem vett észre semmit? Fel se tűnt neki, hogy rugdos valami a "hasában"?

Középsúlyos értelmi fogyatékos volt?

2011. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Úgy volt, hogy karácsony 19-re nem vártam,23-án el is mentem orvoshoz de nem látott semmmit. Rejtélyes okokból 26-27-ét végig hánytam, nem ettem tele magam, és ugyanazt ettem mint mások. Azóta normális megjött pár nap késéssel, csak meghíztam. Az étrendem ugyanaz, nem eszek több hízlaló dolgot, csokit vagy tésztákat.Több véleményre is kíváncsi vagyok!
2011. febr. 20. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem értem. Ha volt pozitív teszted, miért nem hívott vissza újra a doki??? Az elején sokszor még nem lát semmit. Csinálj újra tesztet, az a legegyszerűbb! Ha pozitív, akkor irány a doki!

2011. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nemvárt után 4 nappal még bőven belefér, hogy semmit sem lát uh-on. AZÓTA teszteltél?
2011. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, ma veszek tesztet és holnap reggel fogok. A doki nem mondott semmit akkor, csak azt, hogy 15 mm -es volt a nyálkahártya, de rá 2 nappal meg is jött.
2011. febr. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!