Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki eleve túlsúlyos annak...

Aki eleve túlsúlyos annak mennyi a "megengedett" hízás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos kismamik hány kg-val estetek teherbe és mennyivel mentetek szülni??Utána sikerült lefogyni???
2011. márc. 24. 16:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

94 voltam, amikor teherbe este, 86 kilóval mentem szülni, 82-vel jöttem ki a kórházból

az elmúlt 2 évben ez visszament 86-ra, azt tartom

2011. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

86-tal mentél szülni????azt hogy csináltad???

Én már most rettegek hogy 5hét alatt 3,5kg-ot híztam ,akkor mi lesz később!!

amúgy 15 hetes vagyok és 90körül kezdtem

2011. márc. 24. 16:58
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
elég sokáig hánytam, semmi nem maradt meg bennem. 94-ről lefogytam 82-re, és gyakorlatilag a 6. hónapban jött vissza ebből az első kiló és a végére 4 jött vissza. Ez ment le szülésnél.
2011. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és most tényleg kerüld a csokit, fagyit. 15 hetesen a baba és tartozékai nincsenek még 3,5 kg, tehát többet halmoztál fel, mint amennyit szükséges. Ha nagyon édességet ennél, akkor egyél jó minőségű 90%-os csokit, utána már nem akarsz azt sem enni, mert nem édes.
2011. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

ja, nem prédikálni akartam, csak segíteni

remélem, nem is hatott prédikálásnak

2011. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

köszi a tippet!:)a héten már ezt követem,mert a védőnő is ezt ajánlotta...Nem ettem sokat eddig sem..sőt..az első 3hónapba alig ettem..de a védőnő szerint a péksütik "tettek be".azt mondta kerüljem a krumplit,a tésztát meg az édességet..ezt próbálom,de nehéz..főleg mert szeretem a csokit..amit eddig nem tudtam megenni..meg leálltam a vitaminnal hátha az se tett jót...

remélem nem lesz gondom..

2011. márc. 24. 17:11
 7/32 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem hatott prédikálásnak!!:)sőt szívesen veszem a tippeket a "jó cél" érdekében!
2011. márc. 24. 17:19
 8/32 anonim ***** válasza:
23%
nem igazan ertem a vitamminnal akarsz sporolni de a peksuti johet?...milyen tapanyagokat kap meg a szervezetetd ha ossze vissza zabalsz egesz nap minden butasagot...elarulom neked hogy nem a vitamintol hizol hanem a kajaktot. a sok cukor es liszt az amitol ehesnek erzed magad barmennyit is eszel ezekbol...kerj meg egy dietetikust hogy keszitsen neked egy egyenre szabott dietat amit tartanod kell a terhesseg alatt mert igy a 40. het vegere vastagabb lesz a vadlid mint a derekad
2011. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
miért zabálnék össze-vissza minden butaságot??!!nem hiszem hogy a kefir korpás zsemlével,meg a párolt zöldség ,joghurt,zöldség,gyümölcs butaság lenne..,..
2011. márc. 24. 20:37
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
100kg-al lettem terhes, 112kg-al szültem ikreket, azután egy év alatt 65 kilóra fogytam. Én azt ettem amit kívántam, zabáltam:) jól esett, és kész!Doki mindig azt mondta, magának nem szabad híznia csak fogynia, én meg mondtam neki, hogy oké-oké:) hát persze:) engem nem érdekelt a súlyom.
2011. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!