Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a plusz 4 kg-os hízás...

Sok a plusz 4 kg-os hízás 15+4 napos terhesen? A melleim (80B volt terhesség előtt, most pedig már a 80C is kicsi) és a hasam nőtt meg látványosan. (Már alig van nadrágom, amit be tudnék gombolni. )

Figyelt kérdés
63kg voltam a terhesség előtt, most 67 vagyok. (174cm)Sajnos mozogni nincs sok kedvem, mert ilyen időben nem szívesen mozdulok ki. Itthon szoktam tornázni, de szerintem az túl kevés.
2011. jan. 6. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól érzed magad a bőrödben, akkor nem sok.
2011. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit sok. Én csak ilyenkor kezdtem el hízni, és így is 14 kg-ot szedtem fel.

Próbálj kicsit többet mozogni, és odafigyelni az étkezésre. Nem szabad koplalni, meg ilyesmi, csak óvatosabban a nasival, szénhidráttal, zsírosabb ételekkel. Most még nem gáz, de ha ilyen ütemben hízol tovább, az nem egészséges.

2011. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok és 5 kilót híztam eddig, nem tudom sok-e, nekem jó hogy eddig csak ennyi jött fel
2011. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én eddig fogytam, most vagy 15 vagy 16 hetes, a doki összevissza módosítgat.
2011. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

15+5 hetes vagyok, 1 kg plusszal, mondjuk én 79kg/170 cm-vel kezdtem..szóval nem voltam olyan sovánka..(bár dagadt sem vagyok szerencsére..)Ja és a BMI kalkulátor szerint 3 kg-nál kellene tartanom...szóval szerintem ahhoz képest a 4kg nem sok...

És amúgy furcsa, hogy nem híztam jobban...mert nagyon rám jött a csokievés, mióta babás vagyok...viszont a húst, sajtot, sőt a főtt ételt a 12. hétig nem tudtam megenni(nem hánytam, csak undorodtam ezektől), lehet, hogy ezért nem jött fel több...

én is 80B-vel kezdtem, most 80C-m van két hete vettem, de már elmélkedek azon, hogy D-set kellett volna venni....

Mozgásról én le vagyok tiltva (méhszájon lévő méhlepény miatt), szóval kezdek izgulni, mi lesz, ha egyszer beindul a hízás..

Boldog babavárást!

2011. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 75 d-ről kezdtem, és én kismama melltartót hordok, mert ebbe nem fájnak a melleim, és az előző terhességemből megmaradt, az a melltartóm 75 e.

Utolsó előtti voltam

2011. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem sok a súly mert jok a méreteid
2016. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!