Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik régóta várnak babára!...

Akik régóta várnak babára! Hogy viselitek, amikor körülöttetek sokan teherbe esnek?

Figyelt kérdés

Mi 1,5 éve várunk babára, túl vagyunk 3 sikertelen inszemen. Körülöttünk persze elég sokan terhesek, sokan megszültek, úgy érzem, én vagyok az egyetlen, akinek ez nem akar összejönni. Másnak miért tud 1-2 hónap alatt sikerülni??

Ne értsetek félre, örülök más babájának, de mindegy egyes hír egy újabb késdöfés a szívembe, és ilyenkor legszívesebben fél napig bőgnék.

Nektek is nehéz ilyenkor, vagy csak én reagálom ezt túl?


2011. febr. 25. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ajjaj,de még milyen rossz érzés....

Nem is akarok róla beszélni! :(

Persze örülök én is más sikerének,de a sajátomnak jobban örülnék! :)

2 éve várunk rá...

2011. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom hozzátok!

Engem is nagyon rosszul érint ez a dolog. Mi 2,5 éve várunk a babára. A baráti házaspárokból 2 már babázik, a harmadik márc. 01-re van kiírva. Mindenkinek gond nélkül sikerült 3 hónapon belül teherbe esnie, szinte csak rágondoltak és kész!

Totál nyominak érzem magam, hogy én még orvosi segítséggel sem tudtam egy pozitív tesztet produkálni...

Persze mindig kérdezik, hogy velünk mi újság, de már beszélni sem szeretek róla!

Rossz érzés ez, de remélem hamarosan eljön a mi időnk is!

Sz.

2011. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal!Ennél rosszabb érzés nincs,mikor már folyton rá vagy feszülve,hogy jöjjön össze,legyen már végre pozitív az a teszt,de csak nem jön..Nálunk a családban most született egy kisfiú,áprilisban is érkezik egy baba...örülök neki,hogy más boldog és sikerült neki,de mikor jön el végre az én időm,a mi időnk?!:(
2011. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bár mi még csak 9 hónapja próbálkozunk a babóval, de én is minden ilyen alkalmat túlságosan rosszul élek meg. Nagyon nehéz nekünk, pláne ha a környezetünkben mindenki boldog és örül a már megkapott eredményeknek. Nagyon szorítok nektek a mihamarabbi + tesztekért.
2011. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 éve nem védekezünk, mondjuk én PCOS vagyok, kósza pé-kkel, úgyhogy még kevesebb esélyem volt teherbe esni, mint annak, akinek minden hónapban volt ovuja. Nagyon rossz érzés volt, amikor sorra jelentették be a körülöttem lévők, hogy babát várnak. A legrosszabb az volt, amikor a sógornőm lett terhes. Tavaly megszületett az unokaöcsém és azóta béke szállt a lelkemre. Még célzottan próbálkoztunk ovukor, de nem jött össze, így decemberben abbahagytuk a babagyártást. Elterveztük, hogy idén merre fogunk utazgatni. Továbbra sem védekeztünk, mert ha három év alatt nem jött össze, akkor védekezni is felesleges. Aztán csoda történt, és január végén pozitívat teszteltem. Ma töltöttük a 7. hetet, úgyhogy még para van 5 hétig, de legalább sikerült spontán teherbe esnem. Kívánok nektek is ilyen befejezést.:)
2011. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi 2 eve varunk ra. De mar kivagyok. Az a hulye szolas, h "Ne stresszelj ra!" pedig teljesen kiborit es felduhit. Akik nincsenek ebbe benne nem erzik amit en erzek. Az pedig felhaborito, hogy a baratainknal akiknel ugyanigy nehezen jottek ossze a babak es anno azt beszeltuk, hogy mennyire rossz erzes, hogy a kismamak elottunk beszelnek a boldog napjaikrol, hogy a gyerek igy meg ugy, aztan most pont ok csinaljak ezt velem. Mar nem is jarok ossze veluk, csak ha muszaj. Es Apa sem ert meg engem. Azt mondja, hogy minek kell annyira beleelnem magam. Szornyu. Nem kivanom ezt senkinek.


Veletek mi a helyzet?

2011. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi 3 éve várjuk a gólyát! Azóta a rokonságban 2 gyerkőc született és már úton van másik három...

Persze minden hónapban érdeklődnek, mi újság nálunk...semmi!

Én nem csak hogy elkeseredek, de baromira mérges is tudok ilyenkor lenni, hogy bezzeg nekem nem sikerül! Persze ezt a külvilág és a terhes rokonok felé nem mutatom, vigyorgok mint a tejbetök és nagyon örülök nekik. Ami igaz is, de az a kis tőr ott a szívemben...

2011. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13:41es gratulálok!!! Remélem hamarosan én is így járok!
2011. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok


Kerdesemet arra ertem, hogy Veled milyen kellemetlen helyzetek tortentek meg?

2011. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sógornőmnek 2 gyereke van, a kedvenc unokatesómnak is 2, és az összes kollégám 1-2 hónap alatt hozott össze gyereket. Az egész iroda ilyenkor nekik örül, és meg legszívesebben elvonulnék a mosdóba bőgni.

Az én férjem sem mindig partner ebben. Ha pl. rossz napja van, nem tud olyan türelmesen viszonyulni a témához. Elintézi annyival, hogy mit foglalkozom másokkal. Ha egyszer ezek az emberek körülöttem élnek???

2011. febr. 25. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!