Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy viselitek a kétséges...

Hogy viselitek a kétséges kéthetet?

Figyelt kérdés

Mást is kísért, hogy van bennem valaki, vagy nem?

Szélsőséges pillanatok a biztos, és az oly lehetlen között...


2009. márc. 16. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az elejében mindig bizakodok ,és most aztán tuti..., de ahogy közeleg a nemvárt napja egyre erősödik bennem a "biztos most sem sikerült" érzés. És sajnos ez is szokott történni úgyhogy már megszoktam.
2009. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az elöbb zomorított el anyukám, hogy "nehogy azt hidd, hogy elsőre sikerül!"---dumával. De miért ne?

Én annyira érzem.

2009. márc. 16. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Kívánom hogy hihess a megérzéseidnek. Hogy hogy elsőre? Most kezdtetek próbálkozni? Mi évek óta!
2009. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal sajnos sokan várunk hónapról-hónapra a parányi csodára de sajna nehezen megy.
2009. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elején izgultam, nem akartam, hogy megjöjjön és mérges lettem, amikor mindig megjött. Mára beletörtem. Ugyan kezelés alatt állok, de már olyan mindegy, hogy megjön, vagy nem jön. Meguntam örökké tövig rágni a körmeimet és egyébre sem gondolni, mint arra, hogy na most biztos kimarad. Aztán remélem, egyszer nekem is összejön, mégis. De már nem izgulok.
2009. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 2 hét a legborzalmasabb. Az idő mintha ólomlábon járna és minden tünet jön elő, minden hónapban van "baágyazódásosvérzésem" is, ami persze pontosan tudjuk hogy a relatív ösztrogén hiány miatt van, de reménykedem. Amikor megjön, nincs kiborulás, de amikor elmúlik igen.
2009. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!