Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki ismer olyan párokat, ahol...

Ki ismer olyan párokat, ahol a nő átverte a párját és teherbe ejtette magát?

Figyelt kérdés

Pl. azt mondta, hogy szed tablettát, de nem volt igaz vagy valami hasonló.

Mit szólt a férfi hozzá?

Írjátok le, hogy hogy volt.


2011. febr. 25. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek. 17 éves volt a csaj, meg akarta fogni a pasit. Sikerült is neki, volt szép lagzi, meg minden... aztán ahogy megszületett a gyerek, leadta a fiatal nagyinak, és mentek bulizni az éjszakába minden hétvégén.

A másik, ott a fiú volt a gyerekpárti. Rá akarta szedni a csajt, hogy legyen baba, de a lány nem akart. Erre a fiú kilyukasztotta a gumit(csak azzal védekeztek), és rögtön összejött nekik. Azóta már iskolás, anyja szeme fénye, igaz, haragudott is a fiúra, de aztán megbékült a helyzettel.


Amúgy én nem tartom szép dolognak, én megvártam, míg a párom is bezsongott :)

2011. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Húúúú! Ezek durvák! Igazad van, mindkettőnek kell akarni.
2011. febr. 25. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Testvérem élettársa is így ragadt rá a bátyámra. Végig tudta, hogy terhes, viszont nem igazán látszott rajta, mert eléggé molett. ÉLte a maga életét továbbra is, ahogy addig: ivott, éjszakázott, bulizott.Ennek pedig az lett a vége, hogy 27 hetesen megindult a szülés. Na, akkor derült ki, hogy terhes volt. Szegény kislány életét kockáztatta, csak hogy legyen valakije, lakhasson valahol. Borzasztó volt látni a testvéremet, amin keresztül ment. Azóta született még egy kislány, (azt is csak akkor jelentette be,mikor már nem lehetett elvetetni) és szerencsére mindkettő egészséges és gyönyörű. Csak éppen ez a nő nem való semmire, úgy tartja el a bátyám, ő nem dolgozik sehol.A gyerekek állandóan a nagyszülőnél (ha épp nem oviban), szalad a ház, de a körmöshöz, fodrászhoz mindig eljut. Már mindenki kerüli, egy utolsó semmirekellő, ingyenélő, román pióca!
2011. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kolléganőm csapta be a férjét. Egyikük sem volt gyerekpárti, meg is beszélték, hogy nem lesz.

A csaj új főnököt kapott (a régi munkahelyén) és nagyon nem jöttek ki jól. Gondolta szül egy gyereket és egy időre megszabadul a melóhelytől. Férje egyáltalán nem akart babát, mert elég nagyvilági életet éltek (utazgatás, bulik, stb.) és szerinte nem fért volna bele a gyerek. A csajszi már csak akkor szólt, mikor már nem lehetett elvetetni.

Azóta már 9 éves a kis srác és mindegyikük szeme fénye.

Azért ez elég fura volt az indok a teherbeesésre...

2011. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem szép dolog de ha a vége jó az a lényeg!!! De mi meg küszködünk azért meg egy csomó csalódáson keresztül megyünk mert nem sikerült és neki merthogy csak ezért meg ezért kell, és össze is jön
2011. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínű leendő sógornőm is ebbe a kategóriába tartozik. Hol szedi a gyógyszert, hol nem. Csak rángatja a vállát, ha kérdezem, mit csinál, ha terhes lesz. (van már neki 3 gyerek, ők is véletlenül lettek gyógyszer mellett) A bátyám elvakult, de hát felnőtt ember, nem az én dolgom az ő életét élni.

Sajnos vannak ilyen gondolkodású nők/férfiak, akik átverik azt az embert, akit állítólag szeretnek. Nem tudom megérteni őket, mert tőlem ez távol áll.

2011. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Férjem volt felesége hol szedte a gyógyszert hol nem...Persze ez csak utólag derült ki, x emberen keresztül, nemrég, de sejthető volt. Így akarta megfogni.

Azóta én nevelem a gyereket a Férjemmel, hát ennyire kellett neki az a gyerek...

2011. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nő a pasi szeretője volt, közben együtt élt egy fiúval, azt mondta, hogy szedi a gyógyszert. Szakítás, újra összejöttek. Megint szakított vele a pasi a családja miatt. Na egy hétre rá azt mondta, hogy terhes. Előadta a hattyú halálát, de nem jött be, mert akkor már a pasi se hitte igazán, azt meg pláne, hogy az övé. Valószínű kamuzott a részletekből ítélve. De ha tényleg teherbe esett, akkor azért durva, ha meg hazudott, akkor azért. :)
2011. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kolleganő egyébként és sajnos első kézből tudom. Szinte mindenki tudta ráadásul. Nem túl diszkrét.
2011. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!