Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tüneteim vannak,...

Terhességi tüneteim vannak, mégis negatív a Clearblue és a Corax. Hihetek nekik?

Figyelt kérdés
Iszonyat fáradékony vagyok napok óta, feszülnek a melleim, görcsöl a hasam (főleg, ha emelek), szurkálnak a petefészkeim, a fájdalom kisugárzik a derekamba, néha megszédülök, émelygek, hányingerem van sokszor éhgyomorra, a méhszájat nem tudom kitapintani, annyira magasan van, bőséges, átlátszó a folyásom, a szeméremajkak elsötétültek, a bimbókon látszanak az erek és az is kicsit sötétebb, mint szokott lenni. 9 napja késik a vérzésem, de a szombati (Clearblue) és vasárnapi (Corax - Be sure) teszt is negatív lett. Álterhes lennék? Tudtommal csak akkor fordul elő, ha a nő görcsösen akarja a babát vagy ha betegesen fél a teherbeeséstől. Én egyik táborba sem tartozom, akkor is lehetek álterhes?
2011. febr. 28. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, uh-on már látszana valami, ha van valami.
2011. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem már az is görcsös, aki ennyire figyeli a tüneteket! Méhszáj vizsgálat pl. nekem eszembe sem jutna. Szóval szerintem lehet annyira "várni" a tüneteket, hogy tényleg jönnek is!

Ettől függetlenül nem biztos,hogy nincs baba, bár ezek elég jó tesztek! Várj pár napot és ismételd ha nem jön meg!

Sok sikert

2011. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

- ennyi tünetem a két terhesség alatt együtt nem volt.

- ne emelgess!!!

-lehet hogy lejárt a teszt v. gyakran pisilsz . Reggeli vizeletből kellene tesztelni.


Már + lenne de lehet később fogant ezért nem mutatja ki a teszt. Várj egy hetet v. legalább pár napot.

én a lilly tesztet ajánlom az általad említetteket nem ismerem.

2011. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves második!


Azért néztem meg mindent, mert már 5 napot késett és nekem pontos szokott lenni. Méhszájat legutóbb akkor vizsgáltam, amikor a kislányommal estem teherbe. Vele annyi tünetem volt, hogy sötétebb lett a mellbimbóm és hánytam az 5. héten. Nem teszteltem, elmentem dokihoz a 6. héten. Most ezért tettem fel a kérdést.

2011. febr. 28. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok, de még mindig nem érzem a fáradékonyságot, nem szédültem, émelyegtem, nem tapogattam soha a méhszájamat.

De túl vagyok egy álterhességen, ami hasonló volt a leírtakhoz. Késői peteérés után 5 nap késéssel már határozott pozitív volt a tesztem.

Várj egy hetet, ha semmi, akkor keress fel egy orvost.

2011. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Biztos nem járt le a teszt, szombaton vettem. Bár tényleg sokat pisilek, a vasárnapit az első vizeletből végeztem.

A válaszaitok alapján azt szűröm le, 100%, hogy nem vagyok terhes. Köszönöm, hogy írtatok!

2011. febr. 28. 12:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem 100 %! Ha késik, az gyanújel. A többi tünet nálam is szinte mind megvolt az összes terhességemnél, de a negatív tesztek nem bíztatóak. Szerintem csak orvos tudja megmondani, de olvastam már olyat, akinek nem volt egy + tesztje se, mégis terhes volt. Nyilván ez a ritkább...

Első

2011. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még arra is gondoltam, hogy 20 év után most súlyt engem is a premenstruációs szindróma. Csak azt nem értem, miért késik. Hát majd kiderült. Úgyis kell mennem citológiára, bejelentkezek nemsokára a dokihoz. Csak nehogy akkor meg már menstruáljak, mert nem tudja levenni a rákszűrést. :D
2011. febr. 28. 12:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a kettő teszt nagyon jó teszt, kimutatnák már, ha terhes lennél. Bár semmi sem kizárt... Olyan 95%, hogy nem vagy az. Szerintem, menj el orvoshoz, ha trehes vagy, kimutatja az ultrahang, ha nem, akkor is kell, hogy megnézzen a doki, miért késhet és miért a tünetek. Ha teherbe akarsz esni, nem árt kideríteni, mi miért van. Sok sikert!
2011. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát teherbe esni nem igazán akarok, de tényleg felkeresem a dokimat, hogy nézzen már rám. Talán kismedencei gyulladás vagy hormonzavar. A többi meg gyomorrontás, alacsony vérnyomás és hőemelkedés. Csak az a furcsa, hogy mind egyszerre jön elő és véletlenül mindegyik a terhesség tünete. De ezek szerint nem vagyok az.
2011. febr. 28. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!