Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetünk az itt adott válaszok...

Hihetünk az itt adott válaszoknak?

Figyelt kérdés

Nos, sokan írták, hogy előnedvtől és fogamzásgátló abbahagyása után szinte lehetetlen a terhesség!!!!

1 hónapja hagytam abba, 1 és fél hete menstruációs görcseim voltak!!

Tehát biztosítom, hogy előnedvtől igen is TEHERBE eshetsz!!!!

A TESZT POZI LETT!!!


2011. febr. 28. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még ugyan nem olvastam ilyet, hogy nem, de szerintem ezt már tinikorban megtanítják ( v. csak meg kellene??), hogy igenis a előnedvtől is teherbe lehet esni.

azt gondoltam, ez evidens mindenki számára, hisz annak is van spermiumtartalma.


De azért terveztétek a babát? Örültök neki legalább?

2011. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meddig szedted előtte?

Mikor hagytad abba?

Előváladék vagy megszakításos módszer?

2011. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sejtettem sőt tudtam, hogy tartalmaz:) De a mások véleményét is meghallgattam! Természetesen igen, bár nem volt tervezve!!:)
2011. febr. 28. 19:19
 4/7 A kérdező kommentje:
1 hónapja hagytam abba, és megszakításos módszer volt! :)
2011. febr. 28. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszerről annyit,hogy ki az a hülye,aki pont a jó előtt hagyja abba.Tapasztalat,hogy az eleje bizony bőven bejut.

1 hónap alatt simán kiürül,sőt,bele van írja,hogy már 1 szem kihagyásánál is kellene mással védekezni.

Szerintem te akartad ezt a babát.

Mert tudod,egy nő,2 dologért mindenre képes...hogy legyen,és hogy ne.

2011. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ugyanannyian írták a feltevés ellenkezőjét is.
2011. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan épp a fogigátló abbahagyása után esnek gyorsan teherbe, mert nagy az esély rá, hogy ilyenkor hirtelen több petesejt is kisabadul. Legalábbis dokik javasolják ezt a módszert, ha huzamosabb ideig nem jön a baba. Kicsit elavult módszer, de vaélami lehet benne. Nekem fogigátló abbahagyása után hónapokig nem volt peteérésem, mensim. Tehát ez egyénenként változó. Azt pedig már rég tudjuk, hogy a megszakítás nem 100%os

Amúgy gratulálok!

2011. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!