Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 12 hetes terhesen azt...

Ha 12 hetes terhesen azt mondták a 4Ds uh-on h 60-70% h kislány, ennek mennyire hihetünk?

Figyelt kérdés
lehet belőle még kisfiú? csak kíváncsiságból kérdezem, mert olvastam ilyet! de a lényeg h egészséges lesz!
2009. ápr. 10. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, 60-70%-ban hihettek neki :)
2009. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:-D
2009. ápr. 10. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem tudom, hogy a 4D-nek mennyire hihetsz. Nekünk a sima UH-n mondták, hogy hát elég nagy a lába közt a dudor. 18 hetesen látszott, hogy mégiscsak kislány, 25 hetesen pedig 100%osan megbizonyosodhattunk erről.

12 hetesen még mindkét nemnél van 1 kis dudor a lábuk közt.

2009. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.heti UH-on azt mondta a doki,hogy 90%,h kisfiú. A 20.héten viszont kiderült,h kislány.Azóta mindig azt mondják.Most vagyunk 31hetesek.
2009. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen meg-se nézte a genetikus az Istenhegyi úton,mert azt mondte ilyenkor még nem lehet látni.18 hetesen mondta határozottan hogy fiú.Azóta nem lehet látni sajna. 30+5 kismama
2009. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hetesen mondták meg a kétpetéjű ikreim nemét (kisfiú és kislány), amit azóta már más dokik is megerősítettek.

Az azonban tény, hogy ilyen korai stádiumban könnyebb biztosra megállapítani a baba nemét, ha az kisfiú, tehát még tényleg ne vedd készpénznek a most hallottakat. :)


Boldog babavárást!

30 hetes ikres kismama

2009. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 12 hetes 3 naposan mondták 4D-n hogy kislány. Még nem tudjuk, a 18.hétig van még pár nap de majd megírom! Én is kíváncsi vagyok. Bár oly mindegy hogy mi a neme, fő hogy végre jön! :)

Sok boldogságot!

2009. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!