Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt Nógrád megyéből,...

Vannak itt Nógrád megyéből, főleg Balassagyarmat környékéről akik babát szeretnének?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hányan vagyunk és ki mennyi ideje próbálkozik.Nekünk ez már a 14. hónap:(
2011. aug. 25. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is Balassagyarmati vagyok! Mi több, mint 2 éve próbálkozunk! :-(
2011. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Voltatok már valamilyen vizsgálaton?Melyik orvoshoz jársz?
2011. aug. 25. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a SOTE I.re járok,dr.Szabó István egyetemi docenshez!

Volt már átjárhatóságim,hasi-és méhtükrözésem,hormonvizsgálatom!Eddig minden negatív,semmi gond nincsen velem sem,férjemmel sem...mégis várat magára a csoda!

És Te?Hová jársz?Volt már valami vizsgálatod?

Velem itt Bgy-on egyáltalán nem foglalkoztak....nem is megyek többet ide,egyik nőgyógyászhoz sem!!

2011. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia.Én még igazából csak uh-án voltam peteérés figyelésen.

Eddig reménykedtem hátha spontán összejön, mivel van egy 8 éves fiam aki az első hónapban fogant.

Én más helyzetbe vagyok mivel a párom a kórházban dolgozik így elég jó kapcsolatot ápolunk a dokikkal....de ez nem jelent semmit max, hogy egy kicsit jobban figyelnek rám.

Majd most fogok beszélni a dokival, hogy hogyan tovább...szerintem spermavizsgálattal kezdünk.

Ti hány évesek vagytok?Első baba lenne?Én 29 a párom 39 éves.

Ha gondolod írj privit.

2011. aug. 27. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én 27,a párom 31 éves!

Nekünk már volt spermavizsgálat is!Jók lettek az eredményeink!Mégsem jön!

Első baba lenne! Most már tovább mentünk,talán a következő ami lesz az az inszemináció lesz! Én nagyon bízom benne! Hétfőre van időpontunk egy Bp-i professzorhoz az 1. konzultációra! Kicsit izgulok!

Itt Bgy-on kihez jársz? Pap dokihoz? Nekem ő nézett peteérést mindig!

2011. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!Mi is csütörtökön voltunk spermavizsgálaton maszekban Salgótarjánban.Eddigi eredmények rendben vannak de még elküldte bakterológiai vizsgálatra is aminek később lesz eredménye.

Én Tóth Gyulához járok.Nekem van egy 8 éves fiam és őt Papnál szültem, fogadott orvosom volt...de inkább nem mondok semmit csalódás volt...:(

Jövőhéten megyek peteérést nézni illetve a következő ciklusban szeretném levetetni a hormonokat.Azt mondta itt is megcsinálják csak fizetni kell érte.Nem tudod mennyibe kerül?Azt hiszem 3-szor is veszik le egy ciklus folyamán...

Hétfőre sok sikert kívánok, majd írd meg mi volt....

2011. szept. 17. 15:10
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok.érdeklődnék,hogy salgótarjánban hol voltál maszekban spermavizsgálaton,én is salgótarjáni vagyok.
2013. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! A fekete doki végez maszekban spermavizsgálatot.A neve már most nem ugrik be gondolom tudod kiről van szó:)
2013. febr. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!